Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ОБЛАСТІ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ОБЛАСТІ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Назва:
ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ОБЛАСТІ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,16 KB
Завантажень:
420
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ШКАРЛЕТ Сергій Миколайович
УДК: 338.242+330.190.2
ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ОБЛАСТІ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
КИЇВ - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Міжнародного науково-технічного університету (м. Київ)
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Козаченко Сергій Вікторович
Міжнародний науково-технічний університет
декан економічного факультету
Офіційні опоненти |
доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Черваньов Дмитро Миколайович
Київський національний університет ім. Т. Шевченка
декан економічного факультету
кандидат економічних наук, доцент
Норіціна Наталія Іванівна
Інститут економіки НАН України
старший науковий співробітник відділу промислового потенціалу
Провідна установа | Інститут економічного прогнозування НАН України, відділ технологічного прогнозування та інноваційної політики (м. Київ)
Захист відбудеться “20” жовтня 2000 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.04 у Київському національному економічному університеті за адресою:
03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “18” вересня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
Федонін О.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах становлення ринкових відносин приоритетною можливістю виходу України з кризи є комплексний перехід до принципово нових технологій, систем і техніки, які забезпечують найвищу ефективність господарювання. Це може здійснитися за допомогою процесів інформатизації та комп'ютеризації, в наслідок яких розвивається нова сфера реалізації підприємницьких ініціатив - індустрія переробки інформації і створення програмного забезпечення, для якої ще не існує науково-обгрунтованих методик, що дозволяють оцінювати її економічні результати та ефективно управляти цією діяльністю. Вищевикладене обумовило напрямок даного наукового дослідження.
Критичний аналіз наукових праць з менеджменту, підприємництва та інновацій показав, що питання раціонального управління та розвитку підприємницької діяльності були завжди предметом наукових досліджень. Значний внесок у їх розробку зробили: Л.І.Абалкін, А.В.Войчак, Л.М.Гатовський, В.М.Геєць, В.Г.Герасимчук, С.В.Козаченко, Е.Менсфілд, А.Ф.Павленко, С.Ф.Покропивний, Д.Сахал, О.П.Степанов, Б.Твісс, М.І.Туган-Барановський, Р.Фостер, Д.М.Черваньов, Й.Шумпетер, С.М.Ямпольський та інші. В роботах цих вчених комплексно досліджені проблеми управління промисловим виробництвом, щодо визначення ефективності, вибору та оптимізації управлінських рішень та ін. Проте специфіка підприємницької діяльності в області створення програмного забезпечення потребує додаткового дослідження цих проблем.
В роботах закордонних і вітчизняних дослідників, зокрема О.В. Аносова, І. Боэма, Дж. Геннона, М. Зелковіца, Дж. Кантера, В.В. Ліпаєва, А. Шоу та інших, обґрунтована необхідність підходу до програмного забезпечення як до товару, визначені проблеми ціноутворення та інших економічних характеристик програмного забезпечення.
Проте, об'єктивні процеси розвитку НТП в галузях мікроелектроніки та інформатики, стрімкий розвиток індустрії програмного забезпечення, відсутність концептуально цілісної та об'єктивної економічної політики підприємств даної індустрії, сприяють виникненню нових проблемних питань, пов'язаних з підприємницькими перевагами, з економічним управлінням процесом створення інновацій, із “софтизацією” інновацій. Це обумовлює гостроту та актуальність розробки методичного забезпечення економічного управління підприємницької діяльності в області створення програмного забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ОБЛАСТІ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок