Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВАХ

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,07 KB
Завантажень:
88
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОЄДИНЦЕВА ВАЛЕРІЯ ВІКТОРІВНА
УДК 334.746.012.14
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Гриньова Валентина Миколаївна
Харківський державний економічний університет, завідуюча кафедрою бізнесу та підприємництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Кизим Микола Олександрович,
Харківський державний економічний університет,
професор кафедри банківської справи
кандидат економічних наук, професор
Соколова Людмила Василівна,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
професор кафедри економічної кібернетики
Провідна установа – Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ економічних проблем охорони праці та соціальної політики, м. Донецьк
Захист відбудеться „ 02 ” липня 2004 р. о 13-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К 64.055.02, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
3 дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий „ 01 ” червня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед ключових пріоритетів економічного розвитку України важливе значення мають: формування приватного сектора економіки, нового класу власників, підтримка розвитку і зміцнення малих і середніх підприємств (МСП). Розвиток підприємництва є однією з неодмінних і необхідних умов становлення ринкових відносин. Малі і середні підприємства є найбільш гнучкими та динамічними елементами структури господарювання і мають значний потенціал для поліпшення стану економіки. Найбільш прийнятним механізмом поліпшення діяльності МСП є удосконалення процесу управління персоналом. Основні недоліки, що існують у розвитку підприємництва, полягають перш за все саме у відсутності ефективної системи управління персоналом на МСП, що відповідала б національним особливостям функціонування підприємництва і забезпечила ефективність подальшого розвитку МСП. В свою чергу, ефективність управління персоналом на МСП залежить від організаційної структури підприємства, від системи взаємодій всередині підприємства і з інфраструктурою ринку, від форми підприємницької діяльності та ряду інших організаційних аспектів господарювання, як підґрунтя системи управління. Ефективне управління персоналом необхідне не тільки для суб'єктів господарської діяльності, що тільки створюються, але, перш за все, для вже працюючих. Саме це робить підприємницьку діяльність об'єктом підвищеної уваги з боку учених-економістів: Амоші А., Афанасьєва В., Беляева С., Варналія З., Гриньової В., Кизима М., Новикової О., Кибанова А., Крамаренко В., Одегова Ю., Покропивного С., Колота В., Сизоненка В., Соболя С., Уткина Э., Биллсбери Дж., Верхана П., Друкера П. та ін. На сьогодні дослідження в напрямку управління персоналом на МСП мають загально науковий сенс і носять більш описовий характер. Однією з причин такої спрямованості досліджень є відсутність дієвого, науково обґрунтованого підходу і методу, на якому б базувався механізм моделювання і оцінки ефективності системи управління персоналом на МСП. Економічні процеси, що відбуваються під час підприємницької діяльності в умовах ринкової економіки, характеризуються динамічністю протікання, великою кількістю та мінливістю факторів, що впливають на функціонування МСП і нерозривно зв'язані з управлінням персоналом, а також процесом творчості, що робить прогнозування і аналіз підприємницької діяльності складними і в той же час необхідними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок