Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАКРОЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ в АПК (НА МАТЕРІАЛАХ ПРОМИСЛОВО-ОРІЄНТОВАНОГО РЕГІОНУ)

МАКРОЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ в АПК (НА МАТЕРІАЛАХ ПРОМИСЛОВО-ОРІЄНТОВАНОГО РЕГІОНУ)

Назва:
МАКРОЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ в АПК (НА МАТЕРІАЛАХ ПРОМИСЛОВО-ОРІЄНТОВАНОГО РЕГІОНУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,14 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
Чеботарьова Наталія Миколаївна
УДК 330.322.01: 332.024: 631.1
МАКРОЕКОНОМІЧНЕ
РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ в АПК
(НА МАТЕРІАЛАХ ПРОМИСЛОВО-ОРІЄНТОВАНОГО РЕГІОНУ)
Спеціальність 08.02.03 - Організація управління, планування
та регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної теорії та маркетингу Луганського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Валентина Григорівна
Луганський державний аграрний університет,
ректор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений економіст України
Шестопаль Олександр Миколайович,
Інститут садівництва УААН,
головний науковий співробітник
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Кісіль Микола Іванович,
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділу
Провідна установа: Інститут економіки НАН україни, відділ
економічних відносин АПК, м. Київ
Захист відбудеться "29" січня 2002 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 26.350.01 в Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 03127, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, кім. 212.
Автореферат розісланий "27" грудня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук, професор М.Й. Малік


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Функціонування економічної системи можливе лише за умови її забезпечення матеріальними, трудовими, фінансовими та іншими ресурсами. Їх акумулювання і використання у виробничому процесі є основою інвестиційної діяльності, яка забезпечує розвиток економіки і суспільної системи. Тому проблема регулювання інвестиційної діяльності - одна з найважливіших в економічній теорії і практиці організації управління та планування економікою.
Проблема регулювання інвестиційної діяльності в агропромисловому комплексі вирізняється особливою складністю і багатогранністю, оскільки саме в цій діяльності тісно поєднуються інтереси всіх суб'єктів господарювання. наслідки регулювання інвестиційної діяльності проявляються не тільки в економіці, а й у соціальній, політичній та інших сферах, мають внутрішньогалузеве, демографічне, природоохоронне значення і виникають протягом тривалого періоду. Регулювання інвестиційної діяльності у галузях АПК більшості розвинутих країн переважно забезпечується заходами макроекономічного характеру і здійснюється через систему економічних механізмів. Макроекономічне регулювання інвестиційної діяльності забезпечує також вплив на стан справ у кредитно-бюджетній і фіскальній сферах, функціонування фондового і валютного ринків, ринку нерухомості, банківської і страхової діяльності. Водночас, враховуючи добре виражену специфіку територіальних агропромислових комплексів держави, надзвичайно важливе значення мають регіональні аспекти досліджуваної проблеми.
макроекономічне регулювання інвестиційної діяльності в АПК територій, особливо у промислово-орієнтованих регіонах, включає сукупність переважної більшості питань їх економічного й соціального розвитку як у коротко- так і довгостроковій перспективі. Тільки після створення сприятливих умов інвестиційної діяльності з урахуванням особливостей в АПК області можна стабілізувати соціально-економічну ситуацію і забезпечити сталий розвиток економіки регіону.
У зв'язку із зазначеним питання макроекономічного регулювання інвестиційної діяльності промислово-орієнтованих регіонів є актуальними, а їх розв'язання має важливе наукове і практичне значення.
Стан вивчення проблеми. Багатоаспектність проблеми макроекономічного регулювання інвестиційної діяльності об'єктивно обумовлює варіацію підходів до її розгляду. Питання регулювання інвестиційної діяльності в контексті формування ринкових відносин висвітлені у працях В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МАКРОЕКОНОМІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ в АПК (НА МАТЕРІАЛАХ ПРОМИСЛОВО-ОРІЄНТОВАНОГО РЕГІОНУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок