Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГІДРОДИНАМІКА РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧОГО АГРЕГАТУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ГІДРОДИНАМІКА РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧОГО АГРЕГАТУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Назва:
ГІДРОДИНАМІКА РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧОГО АГРЕГАТУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,37 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Папченко Андрій Анатолійович
УДК 621.662-592.2
ГІДРОДИНАМІКА РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧОГО АГРЕГАТУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
05.05.17 - гiдравлiчнi машини та гiдропневмоагрегати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Суми - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Сумському державному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
,
Сумський державний університет.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гнесін Віталій Ісайович,
нститут проблем машинобудування НАН Украни,
зав. відділу аерогідромеханіки;
кандидат технічних наук, доцент
Турик Володимир Миколайович,
Національний технічний університет України
”Київський політехнічний інститут”,
доцент кафедри гідропневмоавтоматики і гідравліки.
Провідна установа - Національний технічний університет
”Харківський політехнічний інститут”
Захист відбудеться 18 травня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 55.051.03 у Сумському державному університеті за адресою: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Сумського державного університету (м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2).
Автореферат розісланий “14” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Савченко Є.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Розвиток багатьох галузей народного господарства супроводжується появою нових, часом більш складних технологічних процесів. Ефективна реалізація останніх потребує створення відповідних машин, агрегатів та технічно складних комплексів із сучасного інженерного обладнання.
До таких напрямків відносяться технологічні процеси, для яких характерними є хіміко-біологічні явища при певних температурних режимах середовища. Створення агрегатів для таких технологій є досить складною науковою та інженерною задачею, яка потребує поряд з глибоким знанням робочого процесу обґрунтування також економічної та екологічної доцільності їх застосування. За названих обставин зараз досить часто реалізуються рішення щодо створення машин вузького призначення для виконання лише однієї технологічної операції або її частини. Такі агрегати, як правило, відрізняються складністю конструкції, що негативно позначається на експлуатаційних характеристиках і вартості устаткування.
Більш виправданим є підхід, при якому з метою підвищення ефективності технологічних процесів одержання відповідних продуктів економічно доцільною виявляється реалізація декількох операцій у рамках однієї машини (комбінування процесів нагрівання рідини і подрібнення включень, що знаходяться у робочому середовищі, перемішування і перекачування продукту і т.п.).
Останнім часом з'являються нові технологічні рішення, для яких одним із обов'язкових процесів є розігрів рідкого робочого середовища. В цих умовах ефективність устаткування, що працює у системах, необхідно оцінювати не за загальноприйнятим механічним коефіцієнтом корисної дії (ККД), а з урахуванням ефективності перетворення в теплоту загальної кількості енергії, що споживається. За цих обставин втрати енергії, що обумовлені механічним тертям у вузлах машини та в’язкісними силами в рідкому робочому середовищі, використовуються корисно і спричиняють розігрів робочого середовища. Таким чином, у зазначених системах можна вважати виправданим зниження енергетичної досконалості проточної частини робочих машин (в механічному розумінні) і при цьому об’єднання декількох технологічних процесів в один. Наслідком такого підходу є спрощення конструкції і підвищення технологічності устаткування.
Об'єднання в одному агрегаті декількох технологічних процесів (фактор багатофункціональності) супроводжується ускладненням робочого процесу машини в цілому. Методики розрахунку багатофункціональних агрегатів, методи прогнозування їх робочих характеристик суттєво ускладнюються і з достатньою точністю можуть бути отримані лише на основі ґрунтовних досліджень і глибокого аналізу робочого процесу таких машин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ГІДРОДИНАМІКА РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧОГО АГРЕГАТУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок