Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Синтез поліноміальним методом регуляторів СПРОЩЕНИХ структур електромеханічних систем спірально-гвинтового транспортера

Синтез поліноміальним методом регуляторів СПРОЩЕНИХ структур електромеханічних систем спірально-гвинтового транспортера

Назва:
Синтез поліноміальним методом регуляторів СПРОЩЕНИХ структур електромеханічних систем спірально-гвинтового транспортера
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,47 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”
Пирожок Андрій Володимирович
УДК 62-83-52
Синтез поліноміальним методом регуляторів СПРОЩЕНИХ структур електромеханічних систем
спірально-гвинтового транспортера
Спеціальність – 05.09.03 - електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Запорізькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Запоріжжя.
науковий керівник – доктор технічних наук , доцент
Труфанов Іван Дмитрович,
Запорізький національний технічний університет,
професор кафедри електропривода та автоматизації
промислових установок
Офіційні опоненти – доктор технічних наук , професор
Коцегуб Павло Харитонович,
Донецький національний технічний університет,
завідувач кафедри електропривода та автоматизації
промислових установок
кандидат технічних наук,
Лимонов Леонід Григорович,
АТЗТ Важпромавтоматика (м. Харків)
корпорації Укрмонтажспецбуд,
головний спеціаліст
Провідна установа – ВАТ “Український науково-дослідний інститут силової електроніки “Перетворювач”,
Міністерства промислової політики України,
м. Запоріжжя
Захист відбудеться 15.05.2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.04 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м.Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 14.04.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Осічев О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми
Для транспортування сипучих матеріалів у хімічній, будівельній, харчовій і переробній промисловостях, а також у сільському господарстві, широко застосовуються спірально-гвинтові транспортери (СГТ). Однак до цього часу відсутні дослідження взаємозв'язку електромеханічних процесів в електроприводі (ЕП) і СГТ.
На сьогодні СГТ оснащуються нерегульованим ЕП на базі асинхронного двигуна (АД), що не дозволяє регулювати продуктивність транспортера. Установлено, що у випадку використання регульованого ЕП на базі СГТ можна одержати нескладний дозатор сипких матеріалів для ліній безперервного готування сумішей із заданою концентрацією інгредієнтів.
Застосування регульованого ЕП СГТ викликає ряд труднощів, що підтверджують експериментальні дослідження. На зниженій швидкості в ЕП виникає автоколивальний режим роботи. Цей ефект пов'язаний з нелінійністю механічної характеристики (МХ) навантаження СГТ, що має ділянку з від'ємною жорсткістю. При цьому застосування стандартних налагоджень регуляторів не усуває автоколивальний режим. Дослідження електромеханічної системи СГТ виявили ще одну особливість його механічної частини. Вона, в залежності від режиму роботи, може описуватися як одномасовою, так і двомасовою структурою при широкому варіюванні параметрів.
Відомо, що клас електромеханічних систем з від'ємним в’язким тертям (ЕМС з ВВТ) містить у собі широке різноманіття ЕП машин і механізмів, у яких у нормальних або в аномальних режимах відбувається прослизання, буксування, юз. Вирішенню цієї проблеми присвячено багато робіт, виконаних під керівництвом проф. В.Б. Клепікова. Встановлено умови виникнення автоколивань і динамічної нестійкості ЕП, розроблено методики для аналізу динамічних властивостей і синтезу стійких ЕМС з ВВТ, створено ряд технічних пристроїв для ліквідації цих негативних явищ. Крім цього, було показано, що вирішення проблеми ліквідації автоколивального режиму досягається використанням методу поліноміальних рівнянь (МПР). При цьому встановлено, що статичні й астатичні регулятори швидкості (РШ) повного порядку при незмінному налагодженні внутрішнього контура струму системи підпорядкованого регулювання (СПР) двомасового електромеханічного об'єкта (ДЕМО), коли їх степінь доходить до трьох, є надлишковими, і вони не дають відчутного поліпшення якісних показників ЕП.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Синтез поліноміальним методом регуляторів СПРОЩЕНИХ структур електромеханічних систем спірально-гвинтового транспортера

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок