Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕФОРМАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНОК І СТІЙКІСТЬ СТЕРЖНЕВИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З УРАХУВАННЯМ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ

ДЕФОРМАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНОК І СТІЙКІСТЬ СТЕРЖНЕВИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З УРАХУВАННЯМ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ

Назва:
ДЕФОРМАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНОК І СТІЙКІСТЬ СТЕРЖНЕВИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З УРАХУВАННЯМ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,83 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Придніпровська державна академія будівницта та архітектури
Слободянюк Сергій Олександрович
УДК 624.012.45.04: 539.376
ДЕФОРМАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНОК І СТІЙКІСТЬ
СТЕРЖНЕВИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ
З УРАХУВАННЯМ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор Яценко Євгеній Андрійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури,
кафедра будівельної механіки та опору матеріалів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Барашиков Арнольд Якович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій;
доктор технічних наук, професор Яременко Олександр Федорович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри будівельної механіки;
доктор технічних наук, професор Фомиця Леонід Миколайович,
Сумський Національний аграрний університет, кафедра будівництва та архітектури.
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, відділ теорії і методів розрахунку залізобетонних конструкцій, м. Київ.
Захист відбудеться “ 27 ” грудня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “22” листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ___________________Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розрахунки стержневих залізобетонних конструкцій з урахуванням повзучості бетону достатньо повно розроблені Н.Х.Арутюняном, С.В.Александровським, В.М.Бондаренком, В.А.Бовіним, М.А.Будановим, А.Я.Барашиковим, В.Я.Бачинсь-ким, О.О.Гвоздєвим, О.Б.Голишевим, А.А.Зєвіним, М.І.Карпенком, Я.Д.Лівшицем, І.Є.Прокоповичем, О.М.Проценком, О.Р.Ржаніциним, Й.І.Улицьким, Л.М.Фомицею, Є.М.Щербаковим, О.Ф.Яременком, Є.А.Яценком та іншими.
В
дисертації викладена теорія деформаційного розрахунку, тобто з урахуван-ням деформацій поздовжнього згинання, стержневих залізобетонних конструкцій на тривалі дії навантаження. Сформульовані критерії тривалої стійкості елементів систем. Наведені побудови методу сил, методу переміщень та методу скінченних елементів плоских і просторових стержневих систем.
Перші фундаментальні дослідження в області тривалої стійкості стержневих систем з урахуванням повзучості належать О.Р.Ржаніцину. Надалі питаннями тривалої стійкості залізобетонних стержнів і найпростіших стержневих систем займалися: Л.Б.Бунятян, О.М.Проценко, І.Є.Прокопович, Й.І.Улицький, Є.А.Яценко, К.Е.Таль, Є.А.Чистяков, О.В.Шубик, Д.М.Пекус-Сахновський, О.О.Гвоздєв, О.Б.Голишев, В.Я.Бачинський, Т.М.Пецольд, О.А.Свєтов, І.І.Набоков, А.П.Ковальський, В.М.Бондаренко, П.П.Романов, А.П.Любимов, А.С.Ліннік, А.М.Орлов, М.М.Сорока та ін. Серед закордонних учених слід зазначити: А.Д.Росса, А.М.Фрайденталя, Дж. Марина, Н.Хоффа, В.І.Розенблюма та ін. У переважній більшості досліджень розрахунки не доводилися до визначення напруг в арматурі і бетоні, а саме ці напруги можуть служити одним із критеріїв тривалої стійкості споруд. Крім того, розглядалися тільки плоскі стержневі системи.
Для забезпечення належної міцності і стійкості споруд у часі є необхідним їх деформаційний розрахунок з урахуванням тривалих процесів – усадки, повзучості та росту модуля пружності бетону. Це дозволяє більш точно визначати несучу здатність систем у процесі їхньої тривалої експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ДЕФОРМАЦІЙНИЙ РОЗРАХУНОК І СТІЙКІСТЬ СТЕРЖНЕВИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ СИСТЕМ З УРАХУВАННЯМ ТРИВАЛИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок