Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Формування стратегій управління продуктово-організаційними структурами видавничо-поліграфічних підприємств

Загрузка...

Формування стратегій управління продуктово-організаційними структурами видавничо-поліграфічних підприємств

Назва:
Формування стратегій управління продуктово-організаційними структурами видавничо-поліграфічних підприємств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,42 KB
Завантажень:
289
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Котляревський Ярослав Вікторович
УДК 655:658.511.5
Формування стратегій управління продуктово-організаційними структурами видавничо-поліграфічних підприємств
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Європейському університеті.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ястремський Олександр Іванович,
Український державний університет економіки і фінансів, м. Київ
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Воротіна Людмила Іванівна
Європейський університет, м. Київ
кандидат економічних наук, доцент,
Штангрет Андрій Михайлович,
Українська академія друкарства, м. Львів
доцент кафедри економіки, обліку та аудиту
у видавничо-поліграфічному комплексі
Провідна установа: Державна установа Інститут економіки та
прогнозування НАН України, м. Київ
Захист відбудеться “29” січня 2007 року о 12-00 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради, шифр К 26.063.01 у Європейському університеті
за адресою:
03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, вул. Депутатська, 15/17.
Автореферат розісланий “28” грудня 2006 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., доцент Луцій О. П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Проблеми стратегічного управління набули значної актуальності в сучасних умовах ринкової трансформації економіки України. Поки ринковий механізм остаточно не склався, економічна система не працює з належним навантаженням. У зв’язку з цим, особливої актуальності набувають теоретичні дослідження та обґрунтування умов формування стратегій управління господарюючими суб’єктами, зокрема у сфері видавничо-поліграфічної діяльності.
Досвід видавничо-поліграфічних підприємств переконливо засвідчив актуальність поєднання стратегічної системи управління з ринково-конкурентним механізмом функціонування їхніх продуктово-організаційних структур.
Аналіз тенденцій розвитку та оцінка практики господарювання видавництв та поліграфічних підприємств показали, що жодна з існуючих систем стратегічного управління господарюючими суб’єктами в повній мірі не відповідає умовам, які склалися в Україні. Необхідне формування нової концепції стратегічного управління видавничо-поліграфічними підприємствами, адекватної тенденціям розвитку світової та національної економіки з акцентом на якісні структурні перетворення, що забезпечуватимуть кількісні результати діяльності підприємств галузі та економіки в цілому.
За останні роки вчені, які займаються проблемами стратегічного управління та розробками стратегій поведінки підприємств у зовнішньому середовищі, створили цілісну систему знань про стратегічний менеджмент. Серед них суттєві дослідження у сфері стратегічного управління виконані в роботах українських вчених В. Геєця, І. Лукінова, Л. Воротіної, Л. Швайки, О. Ястремського, В. Пономаренка, В. Бабича, О. Пушкаря. Із зарубіжних фахівців з теорії і методології стратегічного управління вагомий внесок належить І. Ансоффу, Дж. Акоффу, А. Томпсон, А. Стрикленду, К. Андрюсу, Дж. Куїну, Р. Федерманну та ін.
Незважаючи на досягнення іноземних та вітчизняних вчених, достатня кількість теоретичних та практичних питань у цій галузі ще не вирішені. Це питання пов’язані з уточненням сутності ринкових структур, їх взаємозв’язку з організаціями, впливами на продуктово-ринкові стратегії; з науково-методичним забезпеченням вибору стратегій управління вертикально-інтегрованими структурами підприємств, взаємозв’язку стратегій підприємств з обраним продуктовим портфелем. Недостатньо вивчені питання оцінки існуючих стратегій, їх вплив на ефективність управління підприємствами, особливо це стосується видавничо-поліграфічного комплексу, де складна технологія поєднується із необхідністю використання висококваліфікованих кадрів, потужними обсягами та масштабами виробництва.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: Формування стратегій управління продуктово-організаційними структурами видавничо-поліграфічних підприємств

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок