Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПАРАЛЕЛЬНО-ІЄРАРХІЧНІ МЕТОДИ ПЕРЕДАЧІ ТА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ У АВТОМАТИЗОВАНІЙ ГЕОІНФОРМАЦІЙНО-ЕНЕРГЕТИЧНІЙ СИСТЕМІ

ПАРАЛЕЛЬНО-ІЄРАРХІЧНІ МЕТОДИ ПЕРЕДАЧІ ТА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ У АВТОМАТИЗОВАНІЙ ГЕОІНФОРМАЦІЙНО-ЕНЕРГЕТИЧНІЙ СИСТЕМІ

Назва:
ПАРАЛЕЛЬНО-ІЄРАРХІЧНІ МЕТОДИ ПЕРЕДАЧІ ТА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ У АВТОМАТИЗОВАНІЙ ГЕОІНФОРМАЦІЙНО-ЕНЕРГЕТИЧНІЙ СИСТЕМІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,91 KB
Завантажень:
93
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство транспорту та зв’язку України
Національна академія наук України
Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури
ШЕВЧЕНКО ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
УДК 681.3;004.93
ПАРАЛЕЛЬНО-ІЄРАРХІЧНІ МЕТОДИ ПЕРЕДАЧІ
ТА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ У АВТОМАТИЗОВАНІЙ ГЕОІНФОРМАЦІЙНО-ЕНЕРГЕТИЧНІЙ СИСТЕМІ
 
Спеціальність 05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському університеті економіки та технологій транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Тимченко Леонід Іванович,
Київський університет економіки та технологій транспорту
Міністерства транспорту та зв’язку України,
завідувач кафедрою телекомунікаційних технологій та автоматики
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук
Сікора Любомир Степанович
Національний університет „Львівська політехніка”,
професор кафедри автоматизованих систем управління
доктор технічних наук, професор
Русин Богдан Павлович
Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України,
завідувач відділом методів і систем обробки,
аналізу й ідентифікації зображень, м. Львів
Провідна установа:
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, відділ спеціалізованих засобів моделювання, м. Київ
Захист відбудеться 24.04.2007 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.813.01 при Державному науково-дослідному інституті інформаційної інфраструктури (79000 МСП, м.Львів, вул.Тролейбусна, 11).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного науково-дослідного інституту інформаційної інфраструктури за адресою: 79000 МСП, м. Львів, вул. Тролейбусна, 11.
Автореферат розісланий 22.03.2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Опотяк Ю.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Науково-технічний прогрес останніх десятиліть призвів до створення і широкого розповсюдження персональних комп’ютерів, а також до виникнення і бурхливого розвитку інформатики та їх революційного впливу на практично всі види діяльності людини. При виникненні та розвитку на початку 90-х років напрямку геоінформаційних систем спеціалісти багатьох галузей швидко оцінили широкі можливості моделювання геопростору та підготовки просторових рішень. Цей період відмічений появою в періодичних геоінформаційних виданнях великої кількості публікацій просвітницького та освітнього характеру з питань дистанційного зондування, систем координат, супутникового визначення координат, а також з розробки геоінформаційної термінології та формування нового наукового напрямку – геоінформатики.
На сьогоднішній день, при зростаючих потребах суспільства у енергетичних ресурсах, постає потреба у широко розповсюдженому інформаційному середовищі, яке забезпечувало б якісний, швидкісний та завадостійкий обмін інформацією. У роботі в якості середовища обробки інформації запропоновані паралельно-ієрархічні технології, які на відміну від існуючих характеризуються високим ступенем паралелізму, високою продуктивністю, завадостійкістю, паралельно-ієрархічним способом передачі і обробки інформації. В процесі розвитку цього напрямку спостерігається поява нових можливостей забезпечення користувача інформацією та нових можливостей її використання і постачання, пов’язаних, в тому числі, і з Інтернет-технологіями.
У рамках рішення задач територіального управління і енергетичного забезпечення важливим є створення автоматизованої геоінформаційно-енергетичної системи (АГІЕС) на рівні міста, області, регіону, країни тощо, що дозволить на основі інформаційно-енергетичної складової впроваджувати, окрім відомих геоінформаційних систем екологічного моніторингу довкілля, також системи управління промисловими підприємствами та транспортом, медичними, науково-освітніми, правоохоронними, комунальними, фінансовими, земельними та іншими галузями і дозволить створити систему для відеоспостереження та обробки відеоданих.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПАРАЛЕЛЬНО-ІЄРАРХІЧНІ МЕТОДИ ПЕРЕДАЧІ ТА ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ У АВТОМАТИЗОВАНІЙ ГЕОІНФОРМАЦІЙНО-ЕНЕРГЕТИЧНІЙ СИСТЕМІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок