Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ АРМУВАННЯ УКОСІВ ГЕОСИНТЕТИЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ АРМУВАННЯ УКОСІВ ГЕОСИНТЕТИЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ АРМУВАННЯ УКОСІВ ГЕОСИНТЕТИЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФЕДОРУК АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 624.137.2:001.8
ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ АРМУВАННЯ УКОСІВ ГЕОСИНТЕТИЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ
05.23.08 - Технологія та організація промислового та цивільного будівництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Менейлюк Олександр Іванович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри технології та механізації будівництва.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співро- бітник Снісаренко Володимир Іванович, Вінницький національний технічний університет, професор кафедри промислового та цивільного будівництва
кандидат технічних наук, доцент Котляр Микола Іванович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, доцент кафедри технології будівельного виробництва
Провідна установа – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, кафедра технології будівельного виробництва, Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “27” квітня 2007 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.04 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ауд. 210 ГУК.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “23” березня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Швець В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ґрунтові споруди є найменш затратними в порівнянні зі спорудами з інших матеріалів. Відносно невелика трудомісткість та високий рівень механізації при їх влаштуванні пояснюють величезні масштаби їх застосування як в нашій країні, так і за її межами.
Першорядне значення при влаштуванні ґрунтових споруд має їх стійкість і особливо стійкість їхніх укосів. Відома низка технологічних прийомів, напра-влених на покращення цього показника при влаштуванні ґрунтових споруд. Це, як правило, армування ґрунтових масивів різними матеріалами. Однак, традиційні способи та матеріали, які застосовуються, не завжди дають бажаний ефект, мають значну трудомісткість та вартість. Тому їх використання часто скрутне, а часом і неможливе. Аналіз відомих досліджень показав, що при влаштуванні укосів з кутом, який перевищує природний, пошарове армування геосинтетичними матеріалами має високу ефективність. Про широке розпов-сюдження використання таких конструкцій свідчить той факт, що об’єми виробництва синтетичних полімерних матеріалів, які застосовуються у світі в будівництві, з 1980-го року зросли більше, ніж у 100 разів. У наш час вони складають близько 1 мільярду м2 на рік, з яких 65 % використовується при влаштуванні ґрунтових споруд.
Найбільш істотним недоліком відомих технологій армування укосів геосинтетичними матеріалами є те, що їхні параметри встановлені безпосередньо за результатами практичного досвіду, без проведення системних наукових досліджень. Це призводить до погіршення техніко-економічних показників робіт по армуванню укосів цими матеріалами. Зокрема, збільшення вартості робіт може відбуватися в результаті недоцільної перевитрати армуючих полотен. Це в свою чергу призводить до збільшення об’ємів земляних робіт. Необґрунтовані величини довжини армуючого матеріалу, товщини армуючого шару або висоти укосу можуть призвести до того, що він матиме недостатню стійкість чи значну вартість.
Таким чином, сьогодні назріла необхідність проведення системних досліджень, вдосконалення існуючої технології та розробка надійного і ефективного способу зведення укосів, армованих геосинтетичними матеріала-ми. Висока ефективність використання таких материалів, необхідність їх більш широкого застосування і відсутність науково-обґрунтованих конструктивно-технологічних параметрів такої технології визначає актуальність теми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ АРМУВАННЯ УКОСІВ ГЕОСИНТЕТИЧНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок