Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Особливості взаємодії паль, заглиблених вдавлюванням, з ґрунтом основи

Особливості взаємодії паль, заглиблених вдавлюванням, з ґрунтом основи

Назва:
Особливості взаємодії паль, заглиблених вдавлюванням, з ґрунтом основи
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,45 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО освіти І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Карпюк Ірина Анатоліївна
УДК624.155:624.155.12
Особливості взаємодії паль, заглиблених вдавлюванням, з ґрунтом основи
Спеціальність: 05.23.02 – “Підвалини та фундаменти”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії будівництва та архітектури (ОДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, приват - професор Новський Олександр Васильович, Одеська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри основ і фундаментів, м. Одеса.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор Зоценко Микола Леонідович, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри нафтогазових промислів і геотехніки, м. Полтава;
- кандидат технічних наук, професор Бугаєв Віктор Тимофійович, Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України, кафедра опору матеріалів і будівельної механіки, м. Одеса.
Провідна установа: - Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра основ і фундаментів, м. Дніпропетровськ.
Захист дисертації відбудеться 10.03.2004 р. 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий 07.02. 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 41.060.01,
доктор технічних наук, доцент О.Г.Шибаєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Структурна перебудова економіки в останні десятиліття привела до переорієнтації значної частини організацій і фірм з типового будівництва на вільних територіях на реконструкцію, підсилення, модернізацію існуючих будинків і споруд, а також на нове будівництво в складних умовах міської забудови зі збереженням історичних і архітектурних пам'ятників, що вимагає прийняття нестандартних рішень, зокрема, використання вдавлених паль.
Актуальність теми обумовлена, з одного боку, необхідністю влаштування фундаментів нових об'єктів, чи на таких, що відбувається реконструкція, в безпосередній близькості до будинків і споруд, що експлуатуються. З іншого боку, існуюча нормативна і літературна база, впровадження нових ощадних технологій і техніки відстають від змін, що відбулися, у будівництві. Діючі Норми, практично, не ураховують різницю між роботою вдавлених і забивних паль, в них відсутні рекомендації по визначенню взаємного впливу існуючих і щойно влаштованих фундаментів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дана робота пов'язана з науково-дослідною тематикою кафедри основ і фундаментів ОДАБА, входить до складу програми “Регіональна ініціатива” (п.17) по збереженню історико-архітектурної і культурної спадщини Одещини, відповідає цільовій комплексній науково-технічній програмі 0.55.04.10 “Розробка і застосування в будівництві на просадних ґрунтах конструктивних рішень і методів розрахунку будинків і споруд з урахуванням спільної роботи основи, фундаменту та надбудови” (науковий генпідрядник КиївЗНДІЕП), виконується в тісному творчому співробітництві з ведучими науково-вишукувальними і проектно-вишукувальними організаціями.
Мета роботи - визначити особливості роботи вдавлених висячих призматичних паль і взаємний вплив одиночних паль, що знаходяться під дією статичного вертикального стискуючого навантаження, а також розробити відповідні пропозиції по уточненню існуючої методики їхнього розрахунку.
Задачі досліджень:
- експериментальне вивчення параметрів взаємодії заглиблених вдавлюванням та забивкою моделей призматичних паль з піщаним ґрунтом у лабораторних умовах;
- дослідження взаємного впливу двох по черзі вдавлених моделей призматичних паль з різним ступенем навантаження на їхню несучу здатність і додаткові осідання;
- уточнення існуючих і розробка нових пропозицій по прогнозуванню несучої здатності та осідань висячих призматичних паль у піщаних ґрунтах, а також розмірів зон активного ущільнення і силового впливу в навколопальовому ґрунті;
- натурні дослідження роботи вдавлених і забивних висячих призматичних паль у супіщаних ґрунтах м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Особливості взаємодії паль, заглиблених вдавлюванням, з ґрунтом основи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок