Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КІНЕМАТИЧНИЙ СИНТЕЗ ШЕСТИЛАНКОВИХ МЕХАНІЗМІВ ЧЕТВЕРТОГО КЛАСУ З ВИСТОЄМ ВИХІДНОЇ ЛАНКИ

КІНЕМАТИЧНИЙ СИНТЕЗ ШЕСТИЛАНКОВИХ МЕХАНІЗМІВ ЧЕТВЕРТОГО КЛАСУ З ВИСТОЄМ ВИХІДНОЇ ЛАНКИ

Назва:
КІНЕМАТИЧНИЙ СИНТЕЗ ШЕСТИЛАНКОВИХ МЕХАНІЗМІВ ЧЕТВЕРТОГО КЛАСУ З ВИСТОЄМ ВИХІДНОЇ ЛАНКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,41 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Зінченко Олена Іванівна
УДК 621.01
КІНЕМАТИЧНИЙ СИНТЕЗ ШЕСТИЛАНКОВИХ МЕХАНІЗМІВ ЧЕТВЕРТОГО КЛАСУ З ВИСТОЄМ ВИХІДНОЇ ЛАНКИ
Спеціальність 05.02.02 - машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Ткачук Микола Анатолійович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”, м. Харків, завідувач кафедри теорії і систем автоматизованого проектування механізмів та машин.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кіницький Ярослав Тимофійович,
Хмельницький національний університет,
м. Хмельницький,
завідувач кафедри машинознавства;
кандидат технічних наук, доцент
Пасіка В’ячеслав Романович,
Українська академія друкарства, м. Львів,
доцент кафедри інженерної механіки.
Захист відбудеться “24” жовтня 2007 р. о 1430 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.10 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “19” вересня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.050.10 | В.Г. Сукіасов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В теперішній час достатньо повно розроблені методи кінематичного синтезу механізмів другого і третього класів, призначених здійснювати рух з одним або декількома наближеними вистоями вихідної ланки. Проте висока якість і велика тривалість вистою забезпечується, наприклад, механізмами другого класу, за рахунок великої кількості ланок. Велика кількість ланок негативно позначається на динаміці механізму і його вартості. Прості шестиланкові механізми другого класу хоча і не мають цих недоліків, але мають обмежені функціональні можливості. В той же час, були доведені і підтверджені раніше багатьма відомими ученими переваги механізмів високих класів за функціональними можливостями (відтворенню заданих рухів робочих органів) порівняно з механізмами других і третіх класів (за класифікацією І.І.Артоболевського). На даний час розроблені методи кінематичного синтезу механізмів високих класів. В основному це графоаналітичні методи. Але ці методи вимагають значної кількості часу для розв’язання задачі, вони складні і не завжди дають потрібний результат. Крім того, графічна форма розв’язання задач синтезу не забезпечує потрібної точності при визначенні параметрів механізму і не дозволяє знайти всі розв’язки. Окрім графоаналітичних методів синтезу механізмів високих класів відомі також аналітичні методи, але на сьогоднішній день вони не є достатньо ефективними. Таким чином, розробка методу аналітичного синтезу шестиланкових механізмів четвертого класу, призначених здійснювати рух вихідної ланки з наближеним вистоєм, є актуальним науковим напрямком, пов’язаним з розв’язанням науково-практичної задачі забезпечення руху вихідної ланки з наближеним вистоєм.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з планом науково-дослідницьких робіт Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” на кафедрі теорії і систем автоматизованого проектування механізмів та машин в рамках НДР МОН України “Індентор” (№ Д.Р. 0103U000017т), “Шторм” (№ Д.Р. 0105U000004т), а також господарського договору “Імпульс” (ДП “Завод ім. Малишева”) та договору про науково-технічну співпрацю між ВАТ “ВЕЛТ” (м. Харків) і НТУ “ХПІ”, де здобувач була виконавцем розрахунків, пов’язаних з кінематичним аналізом складних механічних систем та розробкою організаційно-технічних і конструкторсько-технологічних рекомендацій з підвищення якості операцій, що виконуються, міцності, надійності та довговитривалості деталей та вузлів технологічного устаткування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КІНЕМАТИЧНИЙ СИНТЕЗ ШЕСТИЛАНКОВИХ МЕХАНІЗМІВ ЧЕТВЕРТОГО КЛАСУ З ВИСТОЄМ ВИХІДНОЇ ЛАНКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок