Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТВОРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕРМІЧНОГО ЕМУЛЬГУВАННЯ ПАЛИВНИХ ЕМУЛЬСІЙ

СТВОРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕРМІЧНОГО ЕМУЛЬГУВАННЯ ПАЛИВНИХ ЕМУЛЬСІЙ

Назва:
СТВОРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕРМІЧНОГО ЕМУЛЬГУВАННЯ ПАЛИВНИХ ЕМУЛЬСІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,67 KB
Завантажень:
316
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИЙ дЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Крюковська Ольга Анатоліївна
 
УДК 664.2.032.1
СТВОРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕРМІЧНОГО
ЕМУЛЬГУВАННЯ ПАЛИВНИХ ЕМУЛЬСІЙ
05.14.06 – “Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпродзержинськ - 2006
Дисертація є рукописом
Робота виконана на кафедрі промислової теплоенергетики Дніпродзержинського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: Павленко Анатолій Михайлович
доктор технічних наук, професор;
професор кафедри промислової теплоенергетики
Дніпродзержинський державний технічний
університет, МОН України
Офіційні опоненти: Рядно Олександр Андрійович
доктор технічних наук, професор;
проректор з наукової роботи,
завідуючий кафедрою вищої математики
Дніпропетровська державна фінансова академія
Міністерства фінансів України
Радченко Юрій Миколайович
кандидат технічних наук, доцент;
доцент кафедри теплотехніки та екології
металургійних печей
Національна металургійна академія України,
МОН України
Провідна установа: - Національний технічний університет
„Харківський політехнічний інститут” , м. Харків
Захист відбудеться 16.05.2006 р. о 14:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 09.091.01 Дніпродзержинського Державного Технічного Університету МОН України за адресою: 51918, м.Дніпродзержинськ, вул. Дніпробудівська, 2.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпродзержинського Державного Технічного Університету МОН України за адресою: 51918, м.Дніпродзержинськ, вул. Дніпробудівська, 2.
Автореферат розісланий: 07.04. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 09.091.01
кандидат технічних наук В.Ю. Болотов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Важливим завданням розвитку промисловості України є енергозбереження. В сучасних умовах лише удосконаленням існуючих технологій спалювання можливо вирішити проблему енергозбереження, так як вартість палива суттєво зростає та все гостріше стає проблема екології промислового виробництва. Зрозуміло, що перспективним напрямком зниження енергоємності виробництва є розробка нових паливних составів, розробка технологій підготовки паливних сумішей до спалювання, вивчення їхніх теплофізичних характеристик з метою прогнозування умов горіння, зниження витрат палива, зменшення кількості шкідливих викидів з продуктами згоряння.
У літературних джерелах наводяться несистематизовані результати досліджень водо-мазутних емульсій, але в усіх роботах підкреслюються якісні ефекти, отримані при спалюванні такої рідини.
Актуальність роботи визначається в дослідженні стійкості водо-мазутних емульсій, теплофізичних характеристик та їх зв’язку з структурними параметрами емульсії; закономірності тепломасообмінних процесів, які відбуваються при нагріванні, скипанні та спалюванні водо-паливних емульсій; вивченні вихрових ефектів з точки зору створення стійких водо-паливних емульсій з високим ступенем дисперсності, розробці ефективних технологій та обладнання для диспергування та спалювання емульсій.
Зв`язок роботи з науковими программами і науковими напрямками.
Тематика роботи відповідає визначеним Законом України пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки, зокрема, п.7 “Нові технології і ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості і агропромисловому комплексі”. Матеріали дисертації є узагальненням наукових результатів отриманих автором за період з 2002 по 2006 рік при виконанні науково-дослідних робіт згідно до плану НДР Дніпродзержинського державного технічного університету. Автор брав участь у виконанні науково-дослідних робіт: “Створення наукових основ для розробки устаткування для комплексних систем, що забезпечують відділення маслених фаз від водяних МОР” (202/02ДБ,0101U001776); “Розвиток теорії тепломасообміну в дисперсних середовищах” (202/03ДБ, 0126U005749); “Розвиток теорії тепломасообміну в нанотехнологіях обробки дисперсних середовищ” (202/05ДБ, 0184U006634). Тема дисертації відповідає науковим напрямкам кафедри “Промислова теплоенергетика” та науковому напрямку спільної наукової лабораторії „Теплофізика дисперсних систем” (ДДТУ та ІТТФ НАН України).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СТВОРЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕРМІЧНОГО ЕМУЛЬГУВАННЯ ПАЛИВНИХ ЕМУЛЬСІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок