Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ БАНКІВСЬКОГО ФІНАНСУВАННЯ КАПІТАЛЬНИХ ВКЛАДЕНЬ

ОБЛІК І АНАЛІЗ БАНКІВСЬКОГО ФІНАНСУВАННЯ КАПІТАЛЬНИХ ВКЛАДЕНЬ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ БАНКІВСЬКОГО ФІНАНСУВАННЯ КАПІТАЛЬНИХ ВКЛАДЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,94 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 658.148
ВОВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ
 
 

ОБЛІК І АНАЛІЗ БАНКІВСЬКОГО ФІНАНСУВАННЯ КАПІТАЛЬНИХ ВКЛАДЕНЬ
 
 

Спеціальність 08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук


Київ 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Примостка Людмила Олександрівна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Герасимович Анатолій Михайлович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри банківської справи
кандидат економічних наук
Раєвська Тетяна Олександрівна,
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб,
начальник відділу економічного аналізу
і поточного моніторингу
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економічного аналізу, м. Тернопіль
Захист відбудеться “ 10 ” грудня 2004 р. о 14:00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203 .
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “ 9 ” листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор ____________ А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку економіки України пріоритетними напрямами для інвестування є ті галузі народного господарства, які за своїми масштабами, технічним рівнем виробництва здатні здійснити вирішальний вплив на розвиток всіх галузей економіки. До таких галузей промисловості належить насамперед капітальне будівництво. Невипадково перед будівельною галуззю постала проблема пошуку додаткових джерел фінансування, оскільки бюджетні інвестиції подекуди досягли нульової позначки. Все це зумовило комерційні банки відгукнутися на вимогу часу і розпочати активну роботу з фінансування капітальних вкладень.
Операції з фінансування капітальних вкладень - нова сфера діяльності для вітчизняних комерційних банків. Проте за кордоном вона одна з найприбутковіших для банків та фінансових компаній, через що багато іноземних фінансових організацій спеціалізується винятково на інвестуванні, приділяючи іншим сферам діяльності набагато менше уваги. Втім, до цього часу залишаються невирішеними багато важливих питань, пов’язаних з розробкою науково обґрунтованої системи обліку і аналізу банківського фінансування капітальних вкладень.
Значний внесок в розробку теоретичних основ обліку і аналізу банківського фінансування капітальних вкладень зробили українські вчені – Бланк І.А., Герасимович А.М., Гойко А.Ф., Євтух А.Т., Кіндрацька Л.М., Луців Б.Л., Мороз А.М., Пересада А.А., Савлук М.І., Федоренко В.Г., Федосов В.М. та зарубіжні - Абрамов С.І., Вахрін П.І., Воронцовський А.В., Іванов В.В., Ігошин Н.В., Лаврушин О.І., Мелкумов Я.С., Шапкін А.С.
У той же час слід зазначити, що у вітчизняній економічній літературі бракує ґрунтовних досліджень, які стосуються загальнотеоретичних проблем обліку банківського фінансування капітальних вкладень і наукових розробок, орієнтованих на практичне застосування та узагальнення нагромадженого досвіду. Розвиток даного виду банківської діяльності відбувається в умовах економічної нестабільності, недосконалості та суперечливості законодавчо-правового забезпечення.
Подальшого дослідження та наукової розробки потребують питання обліку та аналізу банківського фінансування капітальних вкладень за дорученням власників або розпорядників інвестованих коштів, власних банківських капітальних вкладень та обліку операцій з кредитування фізичних та юридичних осіб на фінансування капітального будівництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ БАНКІВСЬКОГО ФІНАНСУВАННЯ КАПІТАЛЬНИХ ВКЛАДЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок