Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ / сторінка 11

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,05 KB
Завантажень:
254
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

8. Обґрунтовано, що адміністративно-правовий статус державного виконавця включає в себе адміністративні статуси державного службовця і посадової особи.
На підставі цього, виділено наступні ознаки державного виконавця як посадової особи: перебування на державній службі; заміщення посади в структурі Державної виконавчої служби; здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій при реалізації повноважень, пов’язаних з виконанням рішень, ухвал і постанов судів та виконавчих документів інших органів, виконання яких покладено на державного виконавця; виконання службових повноважень у сфері виконавчого провадження за рахунок державних коштів.
9. У контексті дослідження специфіки правового статусу державного виконавця, автор звертає увагу на необхідність чіткого визначення у Законі України „Про державну виконавчу службу” процедури дисциплінарного провадження та порядку проведення службових розслідувань.
10. Досліджуючи питання адміністративної юстиції у виконавчому провадженні, здобувач акцентує увагу на тому, що адміністративна юстиція у сфері виконавчого провадження характеризується:
а) це спір про права та обов’язки суб’єктів виконавчого провадження „громадянина – органу державної виконавчої служби чи державного виконавця”, що виникає у зв’язку з реалізацією публічно-владних повноважень у сфері виконавчого провадження;
б) виникнення такого спору обумовлено наявністю адміністративного конфлікту, а підставою його ініціювання є факт оскарження особою рішення, дій чи бездіяльності органів державної виконавчої служби, чи державного виконавця.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ:
1. Ігонін Р.В., Перепелиця А.І. Принципи функціонування державної виконавчої служби України // Науковий вісник Національної академії ДПС України. – 2004. – 3(25). – С. 162-169.
2. Ігонін Р.В. Поняття правового статусу державного виконавця // Науковий вісник Національної академії ДПС України. – 2004. – 5(27). – С. 173-178.
3.Ігонін Р.В. Проблеми функціонування державної виконавчої служби України як суб’єкта виконання рішень Європейського суду з прав людини // Проблеми гармонізації законодавства країн СНД та Європейського Союзу: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції. – Ірпінь: Національна академія ДПС України, 2004. – С. 177-178.
4. Ігонін Р.В. Система суб’єктів виконавчого провадження // Молодь у юридичній науці: Збірник тез доповідей Міжнародної наукової конференції молодих вчених „Треті осінні юридичні читання”. – Хмельницький: Хмельницький університет управління та права, 2004. – С. 334-335.
5. Ігонін Р.В. Поняття та система суб’єктів виконавчого провадження // Вісник Одеського інституту внутрішніх справ. – 2005. – 1. – С. 84-89.
6. Ігонін Р.В. Правовий статус державної виконавчої служби // Науковий вісник Національної академії ДПС України. – 2005. – 1(28). – С. 152-158.
АНОТАЦІЇ
Ігонін Р.В. Організаційно-правові засади діяльності суб’єктів виконавчого провадження. - Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. – Національний університет державної податкової служби України, Ірпінь, 2007.
Дисертацію присвячено аналізу теоретико-методологічних та процесуально-процедурних засад діяльності суб’єктів виконачого провадження, а також дослідженню системних взаємозв’язків, що існують між ними. В роботі розкрито місце виконавчого провадження в системі юридичного процесу та його складової в реалізації правоохоронної функції держави, основні принципи діяльності суб’єктів виконавчого провадження, здійснено характеристику їх місця у правовідносинах виконавчого провадження, статусу та системних і структурно-функціональних зв’язків, що існують між ними. Досліджено адміністративно-правові відносини, що виникають між органами і посадовими особами Державної виконавчої служби та іншими суб’єктами виконавчого провадження з приводу примусової реалізації виконавчих документів, а також організацію структури органів, які вчиняють виконавче провадження.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок