Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИИ МЕТАЛО-ПОЛІМЕРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ В ЛІКУВАННІ МНОЖИННИХ ПЕРЕЛОМІВ ДОВГИХ КІСТОК НИЖНІХ КІНЦІВОК

БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИИ МЕТАЛО-ПОЛІМЕРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ В ЛІКУВАННІ МНОЖИННИХ ПЕРЕЛОМІВ ДОВГИХ КІСТОК НИЖНІХ КІНЦІВОК

Назва:
БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИИ МЕТАЛО-ПОЛІМЕРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ В ЛІКУВАННІ МНОЖИННИХ ПЕРЕЛОМІВ ДОВГИХ КІСТОК НИЖНІХ КІНЦІВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,73 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ІНСТИТУТ ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ
АКДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ГАСЬКО Михайло Васильович
УДК 616.72-001.5-08-039.76
БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИИ
МЕТАЛО-ПОЛІМЕРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ В
ЛІКУВАННІ МНОЖИННИХ ПЕРЕЛОМІВ
ДОВГИХ КІСТОК НИЖНІХ КІНЦІВОК
14.01.21 - травматологія та ортопедія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ-2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Буковинській державній медичній академії МОЗ України
Наукові керівники - доктор медичних наук, професор Рубленик Іван Михайлович
(Буковинська державна медична академія, зав. кафедри
травматології, ортопедії та нейрохірургії)
- доктор біологічних наук, Магомедов Сатруддін (Інститут травматології та ортопедії АМН України, зав. відділом біохімічних досліджень)
Офіційні опоненти: Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор Скляренко Євген Тимофійович (Національний медичний університет ім. акад. 0.0. Богомольця, професор кафедри травматології та ортопедії)
доктор медичних наук, Жук Петро Михайлович (Вінницький медичний університет ім. М.І.Пирогова, доцент кафедри травматології та ортопедії)
Провідна установа: Науково-дослідний інститут травматології та ортопедії Донецького медичного університету ім. М.Горького МОЗ України, м. Донецьк
Захист відбудеться “ 24 ” квітня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.606.01 “Травматологія та ортопедія” при Інституті травматології та ортопедії АМН України
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту травматології та ортопедії АМН України (м. Київ, вул. Воровського, 27)
Автореферат розісланий 22 березня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Улещенко В.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми: Проблема лікування множинних переломів кісток нижніх кінцівок належить до одної з актуальних в травматології та ортопедії. Це обумовлено цілим рядом причин:
. в загальній структурі травматизму найбільш часто пошкоджуються нижні кінцівки 35-40% (Бецишор В.К., 1985, Баскевич Я.М., 1989).
. серед множинних переломів кісток нижніх кінцівок найчастіше пошкоджуються стегнова та великогомілкова кістки одної або обох кінцівок і такі переломи складають 13,2-41,6% від усіх пошкоджень (Бецишор В.К., Браду Ю.И., 1990).
. залишаються значні розбіжності у питанні тактики лікування хворих з множинними переломами кісток нижніх кінцівок (Ахундов А.А., Зейналов Ф.А., Мамедов А.А. 1987; Бабоша В.А., Винокуров С.А. 1992).
. велика кількість невдалих результатів лікування, про що свідчить високий процент інвалідності 20-50% (Никитин Г.Д., Грязнухин Э.Г., 1983; Пожариский В.Ф., 1989).
. традиційні методи стабільно-функціонального остеосинтезу, які непогано себе зарекомендували при поодиноких переломах, при множинних переломах кісток нижніх кінцівок часто не дають бажаних результатів (Балабаненко Г.М. 1979; Сувалян Х.Г., Фурдюк В.В. 1983; Демьянов В.М., Кулик В.И., 1985).
В зв’язку з цим триває пошук більш ефективних методів оперативного лікування і зокрема методів блокуючого інтрамедулярного остеосинтезу, який дає можливість рано розпочати реабілітаційні заходи і що особливо важливо - раннє функціональне навантаження.
З впровадженням блокуючих інтрамедулярних метало-полімерних фіксаторів (КМПФ), розроблених І.М.Рублеником їх успішне застосування при складних ізольованих переломах діафізів стегнової та великогомілкової кісток, відкрило нові можливості для подальшого розвитку та вдосконалення оперативного лікування множинних переломів кісток нижніх кінцівок. Застосування блокуючих інтрамедулярних фіксаторів в поєднанні з іншими консервативними та оперативними методами лікування внесло суттєві зміни в тактиці післяопераційного ведення хворих, проведення реабілітаційних заходів.
Проте, залишився ряд не вирішених питань відносно тактики лікування хворих з множинними переломами кісток нижніх кінцівок, термінів оперативних втручань, показань до застосування блокуючого інтрамедулярного метало-полімерного остеосинтезу (БІМПО) як самостійного методу лікування, так і в поєднанні його з іншими консервативними та оперативними методами лікування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: БЛОКУЮЧИЙ ІНТРАМЕДУЛЯРНИИ МЕТАЛО-ПОЛІМЕРНИЙ ОСТЕОСИНТЕЗ В ЛІКУВАННІ МНОЖИННИХ ПЕРЕЛОМІВ ДОВГИХ КІСТОК НИЖНІХ КІНЦІВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок