Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ОЦІНКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ СТАНУ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ

МЕТОДИ ОЦІНКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ СТАНУ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
МЕТОДИ ОЦІНКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ СТАНУ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,33 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут”
Залуніна Ольга Михайлівна
УДК 621.311.001.25
МЕТОДИ ОЦІНКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ СТАНУ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність 05.14.01 – Енергетичні системи та комплекси
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” на кафедрі автоматизації управління електротехнічними комплексами, м. Київ, та на кафедрі менеджменту в Кременчуцькому державному політехнічному університеті ім. М. Остроградського, м. Кременчук.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Розен Віктор Петрович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ,
завідувач кафедри автоматизації управління електротехнічними комплексами
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Денисюк Сергій Петрович,
Інститут електродинаміки НАН України, м. Київ,
провідний науковий співробітник
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Калінчик Василь Прокопович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, м. Київ,
директор науково-дослідницького інституту “Енергія”
Захист відбудеться "15" жовтня 2007 р., о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.002.20 у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут за адресою:
03056, м. Київ-56, проспект Перемоги,37, корп. 22, ауд. 316.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою:
03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37.
 
Автореферат розіслано "12" вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. А.М. Ковальчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Cеред численних проблем розвитку енергетики України важливе місце займають питання стабільного функціонування й розвитку енергетичного комплексу регіону. З огляду на роль енергетики в житті суспільства, на її прямі й зворотні зв'язки з економікою, енергетичний комплекс повинен розглядатися як частина більш складних економічних і соціально-політичних систем, підданих різному впливу факторів зовнішнього середовища. При цьому встановлення стабільного функціонування енергетичного комплексу, що визначає енергетичну безпеку території, є основною ланкою в реалізації поставленої мети.
Труднощі оцінки стану енергетичного комплексу посилюються в сучасних умовах, де проблеми аналізування й оцінювання можуть бути вирішені на основі взаємопогоджуваного обліку впливаючих факторів, і пов'язані з виконанням вимог на різних рівнях ієрархії керування регіоном. Одним з найбільш уразливих моментів у вирішенні даної проблеми є врахування впливу негативних факторів та оцінка стану енергетичного комплексу регіону, а також прогнозування кризового стану.
Практичні й теоретичні питання розвитку енергетичного комплексу, що встановлюють енергетичну безпеку території, розглядаються в роботах українських вчених С.П. Денисюка, І.М. Карпа, О.В. Кириленко, М.П. Ковалко, М.М. Кулика, І.В. Недіна, О.В. Новосельцева, Г.Г. Півняка, А.В. Праховника, Ю.Н. Руденко, Б.С. Стогнія, А.К. Шидловського та інших авторів.
Незважаючи на високий рівень досягнутих результатів, не вирішеними залишилися питання моделювання, оцінювання й аналізування факторів, що впливають на функціонування енергетичного комплексу в процесі визначення рівня стану енергетичного комплексу, в зв’язку з особливостями енергетичної галузі.
Процес аналізу існуючих і перспективних ринкових відносин пов’язаний з використанням і перетворенням великої кількості інформації. При цьому для підвищення обєктивності оцінок необхідне проведення обємних досліджень інформації про стан території, визначення факторного поля, що формує енергетичну безпеку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ ОЦІНКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ СТАНУ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок