Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ НОРМУВАННЯ ТИМЧАСОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ ТА ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ЗА УМОВ НЕПОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

МЕТОДИ НОРМУВАННЯ ТИМЧАСОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ ТА ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ЗА УМОВ НЕПОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Назва:
МЕТОДИ НОРМУВАННЯ ТИМЧАСОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ ТА ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ЗА УМОВ НЕПОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,48 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КІНАШ Роман Іванович
УДК 691.328.1: 624.46.5
МЕТОДИ НОРМУВАННЯ ТИМЧАСОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ ТА
ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
ЗА УМОВ НЕПОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант - доктор технічних наук, професор
Барашиков Арнольд Якович,
КНУБА, завідувач кафедри залізобетонних
і кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, с.н.с. Перельмутер Анатолій Вікторович, ВАТ "УкрНДІпроектстальконструкція", головний науковий співробітник, м. Київ;
- доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас, м.Полтава;
- доктор технічних наук, професор Шагін Олександр Львович, Харківський державний університет будівництва та архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій, м.Харків.
Провідна установа: Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ оцінки надійності будівельних конструкцій, Державний комітет у справах будівництва, архітектури і житлової політики України, м.Київ.
Захист відбудеться " 8 " червня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ - 37, Повітрофлотський просп., 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ - 37, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий " 27 " квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. В.Г.Кобієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні проблема економії ресурсів у народному господарстві взагалі, і в будівництві зокрема, стоїть як ніколи гостро. Значний вклад у вирішення цієї проблеми могло б внести зниження матеріаломісткості конструкцій, яке закладається на стадії проектування. Проте необхідно враховувати і іншу важливу проблему - оцінку безпеки споруд, як проектованих, так і тих, які вже експлуатуються. Оптимальне вирішення цих двох взаємозумовлених проблем можливе тільки із застосуванням теорії надійності будівельних конструкцій.
На проектну надійність конструкції впливає багато чинників: нормування навантажень, властивості матеріалів, рівень технологій тощо. Складність описання цих чинників в сукупності визначає те, що до теперішнього часу в будівництві немає закінчених методів розрахунку надійності та довговічності споруд.
Об'єктивне прогнозування експлуатаційних витрат можливе тільки за допомогою оцінювання показників надійності конструкцій на стадіях їх виготовлення, зведення і експлуатації. Питання надійності важливе також в умовах реконструкції будівель та споруд.
Надійність будівельної конструкції є, по суті, конструктивним параметром, який залежить від імовірнісного характеру навантажень, що діють на неї і властивостей матеріалів, які впливають на її міцність.
Отже, розвиток методів розрахунку надійності будівельних конструкцій є актуальною науковою проблемою, яка має велике теоретичне і практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом кафедри ЗБКіК КНУБА та в рамках держбюджетних тем Державного університету "Львівська політехніка" ДБ-Конструкція, ДБ-Надія, ДБ/98.ВІТ та ДБ/СОАВ "Надійність будівель та споруд, нові методи її розрахунку та бази даних" протягом 1994-2000 років (№№ держ. реєстрації 0194U029648, 0196U000146, 0198U002403, 0100U000506). Є складовою комплексу робіт, які виконуються за міжурядовою угодою на розробку нормативних документів та стандартів (наказ міністра у справах будівництва і архітектури України №86 від 11 червня 1993 року), а також за наказом Держбуду України №94 від 14.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: МЕТОДИ НОРМУВАННЯ ТИМЧАСОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ ТА ОЦІНЮВАННЯ НАДІЙНОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ЗА УМОВ НЕПОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок