Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ОБЕРТОВОМУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ ПОЛІ

ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ОБЕРТОВОМУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ ПОЛІ

Назва:
ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ОБЕРТОВОМУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ ПОЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,54 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Українська державна академія залізничного транспорту
ЗАЙЧЕНКО Людмила Геннадіївна
УДК 536.24:666.987:538.6
ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ
В ОБЕРТОВОМУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ ПОЛІ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської національної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
БРАТЧУН Валерій Іванович
Донбаська національна академія будівництва
і архітектури (м. Макіївка),
завідувач кафедри технологій будівельних матеріалів,
виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ШИШКІН Олександр Олексійович
Криворізький державний технічний університет,
завідувач кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій;
кандидат технічних наук
ПОПОВ Сергій Володимирович
Донецький ПромбудНДІпроект корпорації "Укрбуд",
провідний науковий співробітник відділу будівельних
матеріалів, виробів і конструкцій.
Провідна установа: Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (кафедра технології будівельних матеріалів, виробів і конструкцій) Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться "22" березня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.02 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, Україна, м. Харків, м. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, Україна, м. Харків, м. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий "19" лютого 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н. Г.Л. Ватуля
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Різноманіття елементарних актів, що відбуваються при твердненні портландцементу, надає широкі можливості для розробки способів прискорення набору міцності бетону, підвищення фізико-механічних й експлуатаційних властивостей бетонних та залізобетонних виробів. Найбільш поширеними у цьому відношенні є способи теплової дії та використання хімічних добавок-прискорювачів. В значно меншій мірі застосовуються електрофізичні впливи, зокрема, електромагнітна активація. Існують серійні установки, що працюють за принципом вихрового шару – реактори, змішувачі, диспергатори, екстрактори, активатори тощо. Незалежно від призначення таких установок основними їх вузлами є індуктор обертового електромагнітного поля, робоча камера і феромагнітні частинки. Недоліком апаратів вихрового шару є дуже швидкий знос стінок робочої камери та необхідність частого відновлення заданого об'єму феромагнітних частинок. З цієї точки зору більш перспективною є обробка сумішевих композицій, що містять у своєму складі необхідну кількість речовин з феромагнітними властивостями. Стосовно компонентів бетонних сумішей такою речовиною є алюмоферитна фаза портландцементного клінкеру, проте її вміст у перерахунку на 1м3 бетонної суміші не перевищує 1,5 об. %. Посилення ефектів від електромагнітної активації може бути досягнуте при введенні до складу бетонної суміші додаткових центрів, що характеризуються високою магнітною сприйнятливістю. Це – залізо-барієві цементи, залізовміщуючі відходи гірничо-збагачувальних комбінатів. В той же час дисперсні мінеральні відходи паливно-енергетичної та металургійної промисловості, що використовуються у складах бетону як активні мінеральні добавки, містять достатньо високу кількість оксидів заліза. Їх магнітні властивості та вплив на ефективність електромагнітної обробки бетонних сумішей досліджено не достатньо. Електромагнітна активація бетонних сумішей, що містять у своєму складі дисперсні мінеральні добавки з високим вмістом кремнезему, глинозему та оксидів заліза, дозволить суттєво підвищити фізико-механічні й експлуатаційні властивості бетонів, знизити собівартість бетонних та залізобетонних виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДРІБНОЗЕРНИСТІ ЦЕМЕНТНІ БЕТОНИ, АКТИВОВАНІ В ОБЕРТОВОМУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОМУ ПОЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок