Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПОШТОВОГО ЗВ'ЯЗКУ

МЕТОДИ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПОШТОВОГО ЗВ'ЯЗКУ

Назва:
МЕТОДИ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПОШТОВОГО ЗВ'ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,80 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
ТЕРЕШКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 338.47:338.24:656.8
МЕТОДИ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ
ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ
ПІДПРИЄМСТВОМ ПОШТОВОГО ЗВ'ЯЗКУ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Спільна Надія Прокопівна,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова, професор кафедри
економіки підприємства та корпоративного
управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Окландер Михайло Анатолійович,
Одеський національний економічний університет,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, професор
Стрельчук Євген Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова, завідувач кафедри
менеджменту та маркетингу
Захист відбудеться “_7__” березня 2008 р. о 14 .00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.816.03 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1, ауд. 222.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ковальська, 1
Автореферат розісланий “ 5 ” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.А. Отливанська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічна ситуація, що склалася на сьогодні в Україні, характеризується бурхливим впровадженням ринкових відносин в багатьох сферах економіки. Цей процес торкнувся і галузі зв’язку, у якій накопичилися специфічні соціальні, економічні, організаційно-технічні й інші проблеми, що потребують негайного пошуку шляхів їхнього вирішення.
Поштовий зв'язок розглядається в усьому світі як один з найважливіших видів комунікації для забезпечення управління державою, потреб підприємств, організацій і населення. Складність поштового підприємства як соціально-економічної системи, його зовнішнє оточення, умови життєдіяльності, динамічність процесів та інші фактори вимагають постійного нарощування й інтегрування зусиль для забезпечення конкурентоспроможності послуг зв'язку. Між тим, система управління, яка сформувалась в Українському державному підприємстві поштового зв’язку (УДППЗ “Укрпошта”) протягом багатьох десятиліть, має серйозні недоліки, що знижує її потенційні можливості, а тому і цілеспрямованість, ефективність реального функціонування. З розвитком мережі Інтернет, мобільного зв'язку, розширенням можливостей систем передачі даних, підгалузь поштового зв'язку потребує суттєвих змін. Особливо це стосується впровадження інформаційних систем управління, які базуються на новітніх технологіях.
Проблеми розвитку і функціонування поштового зв'язку України постійно привертають увагу вчених. Ці питання розглядаються в наукових працях вітчизняних авторів: Володіної Є.Є, Воробієнка П.П., Гарайкіної Т.І., Гранатурова В.М., Горелік М.А., Губіна М.М., Князевої Н.О., Кузовкової Т.А., Орлова В.М., Потапової-Синько Н.Ю., Редькіна О.С., Резникової Н.П., Сайфутдінова А.Ф., Серапіонова О.С., Ящука Л.О. та інших. Слід відзначити, що результати їхніх досліджень містять багато провідних ідей, що були використані при дослідженні ринку послуг зв'язку.
У роботі використовувались також дослідження зарубіжних вчених. Серед них праці, присвячені не тільки теорії управління господарюючими суб’єктами взагалі, але і дослідження, що аналізують створення новітніх інформаційних систем управління корпораціями зв’язку. Слід виділити роботи Аакера Д., Ансоффа І., Гейтса Б., Котлера Ф., Мошелла Д., Лодона К., Салмона Р., Хаммера М., Уейла П., Росса Дж. та ін.
Але існує низка невирішених проблем, особливо в сфері впровадження в практику інформаційних систем управління та оцінки їхньої економічної ефективності
Стосовно обраної теми особливого значення набуває дослідження проблеми оцінки економічної ефективності впровадження інформаційних технологій в практику роботи підприємства поштового зв'язку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ПОШТОВОГО ЗВ'ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок