Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка комплексної підсистеми організації та планування гірничо-транспортних процесів в залізорудних кар"єрах

Розробка комплексної підсистеми організації та планування гірничо-транспортних процесів в залізорудних кар"єрах

Назва:
Розробка комплексної підсистеми організації та планування гірничо-транспортних процесів в залізорудних кар"єрах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,96 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МIНIСТЕРСТВО ОСВIТИ УКРАЇНИ
НАЦIОНАЛЬНА ГIРНИЧА АКАДЕМIЯ УКРАЇНИ
На правах рукопису
Різун Ніна Олегівна
УДК 65.014.1
Розробка комплексної підсистеми організації та планування гірничо-транспортних процесів в залізорудних кар"єрах
Спецiальнiсть 08.06.01 - "Економіка підприємства і організація виробництва"
Автореферат
дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Днiпропетровськ
1999
Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Національної гірничої академії України Мiнiстерства освіти України (м. Дніпропетровськ)
Науковий керівник - кандидат технiчних наук, доцент,
Ерперт Олександр Михайлович,
професор кафедри менеджменту Національної гірничої академії України
Офiцiйнi опоненти:
доктор технiчних наук, професор Прокопенко Василь Іванович,
завідувач кафедри прикладної економіки Нацiональної гiрничої академiї України
кандидат технiчних наук, професор Мартиненко Володимр Петрович,
голова Міжвідомчої Асоціації "Укрвибухпром" (м. Комсомольськ)
Провiдна установа:
Криворізький державний технічний університет (м. Кривий Ріг)
Захист вiдбудеться " 13 " липня 1999 р. о 14-00 годинi на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д 08.080.03 при Нацiональнiй гiрничiй академiї України (320027, м. Днiпропетровськ - 27, пр. К.Маркса, 19).
З дисертацiєю можна ознайомитись в бiблiотецi Нацiональної гiрничої академiї України за адресою: 320027, м. Днiпропетровськ - 27, пр. К. Маркса, 19.
Автореферат розiсланий " 13 " червня 1999 р.
Вчений секретар спецiалiзованої вченої ради,
канд. техн. наук, доцент                                  Харченко В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Провідне місце в гірничодобувній промисловості України займає відкритий спосіб видобутку корисних копалин як найпродуктивніший, економічний і безпечний. Функціонування залізорудних кар'єрів в ринкових умовах характеризується значним зниженням рівня бюджетного фінансування, перевищенням пропозиції металургійної сировини над попитом і підсиленням конкурентної боротьби на ринку збуту. Тому актуальними є питання, пов'язані зі зниженням витрат виробництва, і, як наслідок, підвищенням рентабельності роботи кар'єрів гірничо-збагачувальних комбінатів (ГЗК). Як показав аналіз структури собівартості залізної руди, найвагоміші витрати (майже 75%) припадають на виїмково-навантажувальні та транспортні роботи. Тому найважливішим напрямком підвищення ефективності роботи залізорудних кар'єрів є удосконалення системи організації, планування і управління гірничо-транспортним комплексом (ГТК).
Дослідженнями проблем організації, планування і управління ГТК залізорудних кар'єрів в оптимальному режимі інтенсивно займалися з початку 60-х рр. вчені Дніпропетровського, Ленінградського, Московського, Свердловського гірничих інститутів, Криворізького гірничорудного інституту, ІГС ім.Скочинського та ін. Значний внесок в опрацювання цих питань зробили академік АН СРСР В.В.Ржевський, професори, доктори технічних наук Ю.П.Астаф'єв, В.Г.Близнюков, В.Ф.Бизов, В.І.Ганицький, І.Л.Гуменик, А.Ю.Дриженко, М.Г.Новожилов, В.І. Прокопенко та ін.
Сьогодні головною вимогою до систем управління складними виробничими об'єктами є забезпечення їх комплексного характеру, що передбачає обгрунтування складу, погодження критеріїв і обмежень, розробку і програмну реалізацію функціональних задач всіх ієрархічних рівнів з повним урахуванням виробничих, організаційних та інформаційних зв'язків. З цієї точки зору в більшості наукових робіт, що аналізуються, не знайшов належного відображення системний підхід до вирішення питань організації і оптимізації гірничо-транспортних процесів залізорудних кар'єрів на підставі інформаційних технологій – один з основних напрямків створення сучасних систем управління підприємством.
У дисертаційній роботі на підставі системного підходу сформульоване і розв'язане актуальне науково-практичне завдання, яке полягає в обгрунтуванні і розробці складу функціональної частини комплексної підсистеми організації та планування роботи гірничо-транспортних комплексів залізорудних кар'єрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка комплексної підсистеми організації та планування гірничо-транспортних процесів в залізорудних кар"єрах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок