Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ООН

ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ООН

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ООН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,49 KB
Завантажень:
215
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
СТЕПКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
УДК 341.123
ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ООН
23.00.04 – Політичні проблеми міжнародних
систем та глобального розвитку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
КИЇВ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті міжнародних відносин
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: доктор історичних наук, професор,
Бруз Володимир Семенович, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра міжнародних організацій та дипломатичної служби
Офіційні опоненти: доктор політичних наук, старший науковий співробітник
Литвиненко Олександр Валерійович, перший заступник
директора Національного інституту стратегічних досліджень
кандидат історичних наук, доцент Асатуров Сергій Костянтинович,
завідувач кафедри міжнародної інформації Київського славістичного
університету
Провідна установа: Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України
Захист відбудеться “4” жовтня 2004 року о 14.00 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.001.29 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою:
04119, м. Київ, вул.. Мельникова, 36/1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою:
м. Київ, вул.. Володимирська, 58, к. 10.
Автореферат розісланий “_31_” серпня 2004р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Константинов В.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. За час після створення ООН у світі відбулися глибокі зміни, що проявилося, зокрема, в зростанні ролі інформації: сукупний вплив інформаційної технології і електронної торгівлі справляє такий перетворюючий ефект, який викликала промислова революція, а Інтернет став найбільш швидко зростаючим засобом комунікації за всю історію цивілізації. В останні роки роль інформації ще більше посилилася: вона є рушійною силою, що сприяє порозумінню між культурами і розширенню участі людей у прийнятті рішень, що впливають на їхнє життя.
Діяльність ООН має велике значення для розвитку інформаційного суспільства. Ще на початковому етапі діяльності Організації, Генеральна Асамблея проголосила свободу преси, а також право на інформацію в Загальній декларації прав людини. Одним з основних чинників, що на сьогоднішньому етапі перетворюють світ є глобалізація, а вона спирається на революцію в області інформаційних технологій.
Запорукою успішної діяльності ООН є широкомасштабна підтримка народів світу. У цьому зв'язку винятково важливу роль для ООН відіграє комунікаційна робота. Без інформаційного забезпечення неможливо досягти основних цілей ООН. Миротворча діяльність не буде успішною, якщо люди не розумітимуть мету миротворців та сутності їх дій. Інформаційне забезпечення дедалі стає все більш важливим аспектом покращення ефективності миротворчих операцій.
Таким чином, актуальність зазначеної теми випливає із необхідності ґрунтовного та всебічного дослідження діяльності інформаційної структури Організації, що є важливим інструментом для досягнення її головних цілей.
Актуальність теми роботи визначила наукове завдання дисертації: на основі аналізу стратегії, механізмів та практики інформаційного комплексу ООН визначити шляхи підвищення ефективності інформаційної діяльності організації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконане в рамках Комплексної програми науково-дослідницьких робіт Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Наукові проблеми державотворення України” і наукової теми Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка “Міжнародні правові, політичні та економічні засади розвитку України” (номер державної реєстрації № 01БФ048-01).
Мета і завдання дослідження визначені з урахуванням наукової проблеми, актуальності обраної теми та стану її дослідженості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ООН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок