Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОКРАЩЕННЯ ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛІВ КрАЗ ЗА РАХУНОК ОПТИМІЗАЦІЇЇ ПЕРЕДАТОЧНИХ ЧИСЕЛ ТРАНСМІСІЇ

ПОКРАЩЕННЯ ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛІВ КрАЗ ЗА РАХУНОК ОПТИМІЗАЦІЇЇ ПЕРЕДАТОЧНИХ ЧИСЕЛ ТРАНСМІСІЇ

Назва:
ПОКРАЩЕННЯ ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛІВ КрАЗ ЗА РАХУНОК ОПТИМІЗАЦІЇЇ ПЕРЕДАТОЧНИХ ЧИСЕЛ ТРАНСМІСІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,11 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний транспортний університет
Павленко Олександр Володимирович
УДК 629.114.4 : 235.002.237
ПОКРАЩЕННЯ ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛІВ КрАЗ ЗА РАХУНОК ОПТИМІЗАЦІЇЇ ПЕРЕДАТОЧНИХ ЧИСЕЛ ТРАНСМІСІЇ
05.22.02 - ”Автомобілі і трактори”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Автомобілі” Національного транспортного університету, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Сахно Володимир Прохорович, Національний тарнспортний університет завідувач кафедри “Автомобілі” .
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Долганов Кінт Євгенович, Національний тарнспортний університет, професор кафедри “Двитуни і теплотехніка”;
кандидат технічних наук Пилипчук Михайло Михайлович, Антимонопольний комітет України, головний спеціаліст.

Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка” кафедра “Експлуатація та ремонт автомобільної техніки”, м. Львів.
Захист відбудеться “24” жовтня 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.03 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103 м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “23” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Матейчик В. П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оптимізація конструктивних параметрів автомобіля є одним з найбільш важливих шляхів підвищення технічного рівня, продуктивності, економічності й ефективності використання автомобільного транспорту.
Трансмісія є елементом конструкції, параметри якої визначають техніко-економічні показники автомобіля. Одним з основних конструктивних параметрів трансмісії є ряд передаточних чисел. Ряд передаточних чисел механічної трансмісії значно впливає на показники тягово-швидкісних властивостей і паливної економічності автомобіля. При проектуванні автомобіля необхідно визначити передаточні числа трансмісії таким чином, щоб забезпечити необхідний рівень швидкісних властивостей в заданих умовах експлуатації при мінімальній витраті палива. Проте тільки в деяких роботах наводяться однозначні математичні залежності для визначення ряду передаточних чисел. У більшості випадків застосовувані методи визначення ряду передаточних чисел трансмісії не враховують конструктивні параметри автомобіля: розміри шин, параметри двигуна, його швидкісну зовнішню характеристику, тип дороги тощо. Частина цих параметрів враховується при визначенні передаточних чисел нижчого і вищого ступенів трансмісії. При визначенні передаточних чисел проміжних ступенів найбільше поширення одержав геометричний ряд або розбивка швидкісного діапазону за геометричною прогресією. Але поліпшити паливну економічність автомобіля, передаточні числа трансмісії якого отримані за геометричною прогресією, можна тільки зменшивши щільність передаточних чисел вищих ступенів і збільшивши щільність нижчих ступенів теж. Проте рекомендації щодо зміни щільності ряду в кожному конкретному випадку не наводяться, а подальший розрахунок здійснюється методом проб і похибок на основі досвіду й інтуїції розроблювача. Тому дуже важливим є застосування методів оптимізації передаточних чисел трансмісії, що дозволить скоротити число розрахункових варіантів та час на розробку нового автомобіля.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Робота пов’язана з виконанням “Програми розвитку автомобілебудування” із змінами і доповненнями, прийнятої Постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.1998 р., протокол №34, у частині, що стосується ХК “АвтоКрАЗ” зі створення бортового автомобіля середньої вантажопідйомності колісної формули 4х4, призначеного для перевезення різноманітних вантажів і людей, буксирування транспортних і спеціальних причепів, а також літаків на аеродромах, що може експлуатуватися на всіх видах доріг, бездоріжжі і місцевості, та держбюджетної теми "Дослідження механіки та енергетики автомобілів і автопоїздів”, що виконувалася у 1996…2000 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПОКРАЩЕННЯ ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ АВТОМОБІЛІВ КрАЗ ЗА РАХУНОК ОПТИМІЗАЦІЇЇ ПЕРЕДАТОЧНИХ ЧИСЕЛ ТРАНСМІСІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок