Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ

ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ

Назва:
ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,42 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Національна Академія наук України
Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова
РОГОЖИН Михайло Валерійович
УДК 002.53
ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління і прогресивні інформаційні технології.
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002
 
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем реєстрації інформації
НАН України, м. Київ.
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор Додонов Олександр Георгійович, Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, заступник директора.
Офіційні опоненти:
Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Матов Олександр Якович, Київське підприємство обчислювальної техніки й інформатики, заступник генерального директора по науці.
Кандидат технічних наук Горбачик Олена Семенівна, Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, старший науковий співробітник
Провідна установа: Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", кафедра прикладної математики, м. Київ.
Захист відбудеться "11" квітня 2002 р. о 14 годині, на засіданні спеціалізованої ради К 26.185.02 в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова,15
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова,15
Автореферат розісланий "07" березня 2002 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук
Семагіна Е. П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми.
Практика управління адміністративними регіонами України свідчить про слабке впровадження прогресивних інформаційних технологій, про недостатність інформаційної підтримки в системі підготовки рішень, відсутності експертної оцінки їхньої ефективності. Невідповідність між сучасним рівнем розвитку інформаційних технологій і їхнім застосуванням у практиці державного управління стримує процес становлення і розвитку держави, перешкоджає формуванню ефективної інфраструктури управління.
Однією з причин слабкого впровадження інформаційних технологій у практику управління є недостатня методологічна підтримка процесів інтеграції методів і підходів, що розроблені в теорії управління, теорії складних соціальних систем, системному аналізі, теорії автоматизованих інформаційних систем. Конкуренція в економічній і політичній сферах функціонування держави неминуче веде до зіткнення інтересів різних груп впливу. Ці процеси спричиняють створення деяких правил вирішення конфліктів шляхом постійних переговорів, тобто формується система регульованих взаємин. Ключову роль у вирішенні конфліктів незмінно грає інформаційний обмін, що формує в конкретному географічному регіоні цілком визначений інформаційний простір, у рамках якого всі реальні фігуранти виконують свої інформаційні функції.
Характер і керованість інформаційного простору в конкурентних процесах багато в чому визначають параметри більшості функціональних конфліктів, а, отже, і можливі механізми їхнього вирішення.
Удосконалювання процесів виконання інформаційних функцій за рахунок впровадження перспективних інформаційних технологій, а також можливість прямої участі в інформаційних процесах експертної еліти і засобів масової інформації, будуть визначати основні тенденції розвитку України сьогодні й у найближчому майбутньому.
Динамку впровадження передових інформаційних технологій у сферу адміністративного управління стримує слабкий рівень організації інформаційних потоків, збору, обробки, збереження і представлення інформації. Звичні в економічній сфері способи формалізації інформації не завжди можуть бути застосовні в системі адміністративного і політичного управління. При значній кількості публікацій, присвячених окремим аспектам даної проблеми, вона дотепер не має методологічного фундаменту і комплексного наукового обґрунтування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок