Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ ПОБУТОВИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ДВоФАЗНиХ ТЕПЛОПЕРЕДАЮчИХ ПАНЕЛЕЙ

ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ ПОБУТОВИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ДВоФАЗНиХ ТЕПЛОПЕРЕДАЮчИХ ПАНЕЛЕЙ

Назва:
ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ ПОБУТОВИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ДВоФАЗНиХ ТЕПЛОПЕРЕДАЮчИХ ПАНЕЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,64 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Одеська державна академія холоду
Парменова ДАНА ГЕОРГІЇВНА
УДК 621.574
ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ ПОБУТОВИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ДВоФАЗНиХ ТЕПЛОПЕРЕДАЮчИХ ПАНЕЛЕЙ
Спеціальність 05.14.06. – Технічна теплофізика і промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2006


Дисертація є рукописом
Робота виконана в Одеській державній академії холоду Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Смирнов Генріх Федорович
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Мазур Віктор Олександрович
кафедра технічної термодинаміки Одеської державної академії холоду
кандидат технічних наук, доцент
Тітлов Олександр Сергійович
кафедра теплохладотехніки Одеської
національної академії харчових технологій
Провідна організація - Інститут проблем машинобудування ім.А.М.Підгорного НАН України (м. Харків)
Захист дисертації відбудеться “ 19 “ червня 2006 р. об 11оо годині в ауд.108 на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д.41.087.01 в Одеській державній академії холоду за адресою: вул. Дворянська, 1/3, м. Одеса, Україна, 65082.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ОДАХ за адресою: вул. Дворянська, 1/3, м. Одеса, Україна, 65082.
Автореферат розісланий “ 10 “ травня 2006р.
Вчений секретар спеціалізованої ради
Д.т.н., професор Мілованов В.І.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи пов’язана з тим, що сучасні тенденції удосконалення побутової холодильної техніки містять у собі скорочення витрат часу на охолодження продуктів, збільшення корисного об’єму холодильних шаф, одержання рівномірного розподілу температур по об’єму холодильних камер, зниження рівня енергоспоживання і т.п. Застосування тих або інших удосконалень конструкції, дизайну, регулювання побутових холодильників призводить до змін таких показників як час виходу на режим, середньодобове енергоспоживання та ін. Традиційний шлях визначення змін цих показників зв'язаний з організацією відповідних експериментів та вимагає великих часових і матеріальних витрат. Крім цього, аналіз результатів експериментів у багатьох випадках не дозволяє надійним образом з'ясувати дійсні причини несприятливих змін значень тих або інших показників. Тому розробка спрощених, але вірогідних методів математичного моделювання, що допомогли б правильно оцінювати ре-зультати експериментів та ефективним чином удосконалювати конструкцію і техно-логію виготовлення побутових холодильників, представляється актуальною.
Крім того, одержання рівномірного розподілу температур в об’ємах холодильни-ків і експериментальних термокамер є проблемою, що має важливе практичне зна-чення, тому що рівномірність температурного поля дозволяє збільшити корисний об’єм камер, знизити споживану електроенергію й одночасно досягти якісного і більш швидкого охолодження або нагрівання в цих камерах.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна ро-бота виконувалася відповідно до Постанови Верховної Ради України №75/97-ВР від 1.07.94, що затвердила Закон України „Про енергозбереження”.
Мета і задачі досліджень. Метою даної роботи є визначення можливостей удо-сконалювання параметрів і характеристик побутових холодильників на основі засто-сування двофазних теплопередаючих панелей, а також оцінка раціональності такого технічного рішення з точки зору спроможності вирівнювання температурних полів у внутрішніх об’ємах холодильників.
Для досягнення мети необхідно вирішити наступні задачі:
1. Визначити шляхи удосконалення конструкцій шаф компресійних холодильників, які широко розповсюджені на споживчому ринку, з метою зниження їхнього енергоспоживання без суттєвого збільшення вартості.
2. Розробити математичні моделі для визначення температурних режимів холодильних шаф побутових холодильників, які дозволять прогнозувати ефективність їх конструктивних змін з урахуванням геометричних і теплофізичних характеристик.
3. Розробити математичну модель температурних режимів теплопередаючих панелей з замкненим двофазним термосифоном.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ТЕПЛОВІ РЕЖИМИ ПОБУТОВИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ДВоФАЗНиХ ТЕПЛОПЕРЕДАЮчИХ ПАНЕЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок