Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання і управління системними ризиками в логістиці

Моделювання і управління системними ризиками в логістиці

Назва:
Моделювання і управління системними ризиками в логістиці
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,59 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Вадима Гетьмана
Єнченко Євген Вікторович
УДК 519.873:[658.8.012.25:658.818.3]
Моделювання і управління системними ризиками в логістиці
08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Ревенко Валерій Лук’янович,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем
НАНУ та Міністерства освіти і науки України,
провідний науковий співробітник відділу
соціально-економічних систем і
інформаційних технологій, м. Київ
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Іван Семенович,
Вінницький фінансово-економічний університет,
завідувач кафедри фінансів, м. Вінниця
кандидат економічних наук, доцент,
Григорак Марія Юріївна,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри логістики, м. Київ
Провідна установа: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кафедра математичних методів еколого-економічних досліджень, м. Київ
Захист відбудеться 15 січня 2007р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03133, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49г, ауд. 601.
Автореферат розісланий 15 грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. Д. Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Україна, отримавши статус країни з ринковою економікою, продовжує інтенсивну підготовчу роботу до вступу до Світової організації торгівлі (СОТ) та повноцінного членства у Європейському Союзі (ЄС). Сукупність чітко визначених умов та дій, які повинні виконати вищі органи законодавчої та виконавчої влади надзвичайно складні, бо вони потребують не тільки значних інтервалів часу, але й узгодження принципово різних інтересів партій та блоків партій, які представлені у Верховній Раді IV скликання.
Основна суть узгодження цих інтересів полягає в інтенсивній праці по всіх напрямках розбудови дійсно ринкових взаємовідносин між об’єктами та суб’єктами господарювання.
Багатоукладність економіки України, поточний стан та напрями розвитку товарно-ринкових відносин із властивими їм елементами стихійності та кон’юнктури об’єктивно сприяють постійному виникненню економіко-соціальних ситуацій невизначеності, коли за умов самофінансування та конкурентоспроможності, власники, менеджери та наймані працівники змушені в своїх діях йти на ризик.
В боротьбі за управління матеріальними, сервісними та супутніми потоками логістика спирається на комплексний, системний підхід до управління ризиками у такий спосіб як побудова гнучких, надійних, робасних логістичних систем (ЛС).
Питанням економіко-математичного моделювання та управління ризиками, надійності, стійкості та адаптивності підприємств в ринкових умовах присвячені праці українських вчених, зокрема Амоші О.І., Бакаєва О.О., Гейця В.М., Вітлінського В.В., Галіцина В.К., Ситника В.Ф., Ситник Н.В., Суслова О.П., Головача А.В., Ткаченка І.С., Лисенка Ю.Г., Григорак М.Ю., Крикавського Є.В., Ревенка В.Л., Пономаренка Л.А., Окландера М.А., Християнівського В.В. та інших; авторів зарубіжжя Бауерсокса Д.Ж., Геофріна А.М., Данцига Д., Даскіна М.С., Еппена Г.Д., Ерленкотера Д., Кешона Г.П., Кохена М.А., Ламберта Д. М., Лі Ш.Л., Ліндерса М., Форрестера Д., Шнайдера Л.В., Янга Д. тощо.
Незважаючи на наявність значних наукових результатів, у цілому питання дослідження та розв’язок задач, які пов’язані з моделюванням та управлінням системними ризиками в логістиці та розробленням аналітичних систем на їх основі, є актуальною проблемою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Моделювання і управління системними ризиками в логістиці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок