Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вдосконалення трансфертного ціноутворення в системі внутрішнього економічного механізму підприємства

Вдосконалення трансфертного ціноутворення в системі внутрішнього економічного механізму підприємства

Назва:
Вдосконалення трансфертного ціноутворення в системі внутрішнього економічного механізму підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,74 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Васіна Катерина Сергіївна
УДК 658.011.2
Вдосконалення трансфертного ціноутворення в системі внутрішнього економічного механізму підприємства
08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, доцент
Жебка Валентин Володимирович,
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Міністерства транспорту та зв‘язку України,
завідувач кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Коба В‘ячеслав Григорович,
Київська державна академія водного транспорту ім. Гетьмана Конашевича-Сагайдачного
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки та менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Головніна Олена Германівна,
Національний транспортний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри менеджменту та підприємництва
Провідна установа– | Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, відділ економічної і соціальної стратегії (м. Київ)
Захист відбудеться “11” квітня 2006 року о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42
Автореферат розісланий “9” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левківський О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На початку 90-х рр. ХХ-го сторіччя в результаті економічної кризи багато підприємств України та країн СНД опинилися у важкому фінансовому становищі. Підприємства змушені були шукати шляхи виживання та пристосування до ринкових умов, що призвело до процесів диверсифікації. В результаті багато великих підприємств України та СНД, які раніше були однопрофільними, почали суміщати декілька напрямків діяльності.
Особливістю функціонування багатопрофільних підприємств є можливість виробництва продукції (робіт, послуг) різного профілю як для зовнішнього ринку, так і для внутрішніх потреб. Зрозуміло, що в результаті таких диверсифікаційних процесів змінюється внутрішній економічний механізм підприємства, і орієнтація на підвищення ефективності роботи підприємства потребує особливої уваги управлінців до методів регулювання внутрішніх економічних відносин між підрозділами підприємства. Сьогодні одним із важелів здійснення внутрішнього регулювання можна назвати систему трансфертних цін.
Проблема регулювання внутрішніх господарських відносин розглядалася як вітчизняними, так і зарубіжними вченими. Серед них можна виділити Абалкіна Л.І., Аксененка А.В., Бунича П.Г., Васіна Ф.П., Гайдара Є.Т., Єлагіна В.Т., Чумаченка М.Г., Шеремета А.Д. та ін. В роботах цих науковців, що відносяться до періоду 80-х – початку 90-х рр., розглядаються різні точки зору щодо використання внутрішніх цін для регулювання внутрішніх відносин, але сьогодні слід відмітити, що в результаті недосконалої системи обліку та відсутності ринкового механізму, як на рівні підприємств, так і на рівні їх підрозділів, використання внутрішніх цін в якості важеля регулювання внутрігосподарського механізму було недоцільним. Сьогодні такі науковці, як Брюховецька Н.Ю., Грещак М.Г., Гришко Н.В., Доберчак Н.І., Кульман А., Нападовська Л.В., Павлов В.І. знову звертаються до проблеми регулювання внутрішніх відносин між підрозділами підприємства в сучасних ринкових умовах. Системі трансфертних цін приділяють значну увагу спеціалісти, серед яких в першу чергу можна виділити Аврову І.А., Вахрушіну М.А., Голова С.Ф., Карпову Т.П., Палія В.Ф., Чумаченка М.Г., Шеремета А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Вдосконалення трансфертного ціноутворення в системі внутрішнього економічного механізму підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок