Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛІТИЧНі КОНФЛІКТи: зміст та маркетинговий аналіз

ПОЛІТИЧНі КОНФЛІКТи: зміст та маркетинговий аналіз

Назва:
ПОЛІТИЧНі КОНФЛІКТи: зміст та маркетинговий аналіз
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,01 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ гуманітарний УНІВЕРСИТЕТ
іМЕНІ петра могили
ШУБІН Сергій Петрович
 
УДК 32.002:316.48
ПОЛІТИЧНі КОНФЛІКТи:
зміст та маркетинговий аналіз
Спеціальність 23.00.02 –
політичні інститути та процеси
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Миколаїв – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Миколаївському державному університеті імені В.О.Сухомлинського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор історичних наук, професор Багмет Михайло Олександрович, декан факультету політичних наук Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили.
Офіційні опоненти: | доктор політичних наук, професор Картунов Олексій Васильович, завідувач кафедри суспільних наук Київського університету економіки та права „КРОК”;
кандидат політичних наук, доцент Мацієвський Юрій Володимирович, завідувач кафедри політології Національного університету „Острозька академія”.
Провідна установа: | Інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, відділ теоретичних та прикладних проблем політології, м. Київ.
Захист відбудеться „____”__________ 2006 р. о _____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 38.053.01 в Миколаївському державному гуманітарному університеті імені Петра Могили за адресою: 54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили за адресою: 54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, доктор політичних
наук М.С.Іванов


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У сучасному світі все більшу роль відіграють політичні процеси, пов’язані з глобалізацією та інтеграцією всього політичного простору. Невід’ємною частиною цього процесу є політичний конфлікт як складовий елемент політичної дії, оскільки він становить собою прояв і результат конкурентної взаємодії двох чи більше сторін, які змагаються одна з однією за розподіл та утримання ресурсів влади, повноважень та благ.
Поряд із позитивними сторонами політичного конфлікту, такими як посилення соціального контролю за прийняттям і здійсненням рішень, здатність сигналізувати про негаразди в тій чи іншій сфері життя, відігравання ролі стимулятора швидких і глибоких змін у суспільстві, сприяння виявленню або зміні лідерів політичного процесу, все помітніше виявляються його деструктивні наслідки, які приводять до руйнування політичних інститутів суспільства, насильницьких методів ведення політичної боротьби і т.д.
Вивчення феномена політичного конфлікту – його джерел, причин, мотивів, способів протистояння сторін, передбачає виявлення позитивних і деструктивних конфліктогенних чинників. Важливе значення у вивченні чинників виникнення політичного конфлікту має політичний маркетинговий аналіз як складова частина політичного маркетингу.
У наш час зосередження уваги на аналізі чинників конфліктогенного характеру необхідне для складання точних прогнозів можливого виникнення політичного конфлікту, його своєчасного попередження.
Тому не випадково в дисертаційній роботі чільне місце відводиться розкриттю можливостей політичного маркетингового аналізу, використанню його інструментарію для здійснення процесу прогнозування виникнення і попередження політичних конфліктів.
Особливу актуальність досліджувана проблема має у зв’язку із вирішенням завдань становлення демократії перехідного періоду, в якому перебуває Україна, де постійно спостерігаються прояви тих чи інших конфліктогенних протистоянь у суспільстві.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації виконана у контексті тематики досліджень кафедри політології Миколаївського державного університету імені В.О.Сухомлинського, є складовою частиною комплексної проблеми „Політичні, соціально-економічні та етнонаціональні процеси в Україні”, яка розробляється Миколаївським центром політичних досліджень, що діє на базі Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили (державний реєстраційний номер проблеми 0104U007706).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОЛІТИЧНі КОНФЛІКТи: зміст та маркетинговий аналіз

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок