Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ АВІАПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ АВІАПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

Назва:
СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ АВІАПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,93 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВИСОЦЬКА МАРИНА ПЕТРІВНА
УДК 656:339.5:339.2
СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ
АВІАПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.07.04 - економіка транспорту і зв'язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кулаєв Юрій Федорович -
Київський університет економіки і технологій транспорту,
професор кафедри економіки підприємств.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мова Віктор Васильович -
Київський національний торговельно-економічний університет,
професор кафедри маркетингу;
доктор економічних наук, професор
Зайончик Леонід Григорович –
Українське ДП “Укрінтеравтосервіс”,
начальник науково-виробничого відділу.
 
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Мінекономіки
та з питань європейської інтеграції України,
відділ дослідження і прогнозування матеріальних ресурсів.
Захист відбудеться 21 травня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 2, ауд. 418 .
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий `20 квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Матвєєв В.В.
кандидат економічних наук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Сучасний етап економічного розвитку характеризується динамічністю і суперечливістю економічних процесів і явищ. Інтенсифікація науково-технічного прогресу, прискорення темпів відновлення техніки і технологій загострюють конкуренцію практично у всіх галузях економіки. Особливо швидко дані процеси розвиваються в транспортному комплексі. Цивільна авіація, як найбільш технічно насичена транспортна галузь, піддається цим тенденціям найбільшою мірою.
В останні роки значно виріс рівень конкуренції між українськими і закордонними авіакомпаніями. Якщо в 2001 році перевезення пасажирів, здійснені вітчизняними авіакомпаніями на міжнародних лініях, складали 43% від загального обсягу перевезень, то вже в 2002 році перевезення пасажирів на міжнародних лініях досягли 46%, а в 2003 –53,9% від загального обсягу. Вітчизняні авіакомпанії усе більш активно освоюють сучасні типи повітряних судів іноземного виробництва.
У цьому зв'язку все більш високі вимоги пред'являються до якості наданих авіатранспортних послуг, змінюються структура і параметри попиту. Загострюється проблема конкурентоздатності авіакомпаній України на зовнішніх ринках. Ця проблема є комплексною і складається з багатьох складових. Зокрема, одним з найбільш складних елементів є конкурентоздатність кадрової сукупності. Гасло “кадри вирішують все” є сьогодні актуальним, як ніколи.
Широке коло питань, пов'язаних з дослідженням кадрового потенціалу економічних систем регіонів і підприємств, пошуком методів прогнозування і управління кадровим потенціалом відображено в працях відомих закордонних і вітчизняних вчених: Андрушків Б.М., Анішина Н.Б., Бандур С.И., Богиня Д.П., Бондар И.К., Долишній М.И., Крижко И.Д., Лібанова И.М., Онікієнко В.В., Петюх В.М., Шаленко М.В., Альберт М., Аткінсон, Брю С.Л, Бузгалін П.В., Головачов А.С., Горєлов М.О., Мескон М.Х., Макконнелл К.Р.,Мерсер Д., Самуельсон, Саруханов Е.Р., Фішер С., Хедоурі Ф. та інші.
Формування ефективної кадрової сукупності можливо тільки на основі раціональної кадрової політики підприємств, розробка і реалізація якої є непростим і тривалим процесом. Кадрова політика є одним з найбільш важливих і складних напрямків економічної стратегії авіапідприємств. У першу чергу це пов'язано зі складністю об'єкта дослідження і є основною причиною існування ще невирішених проблем у цій сфері. Існує гостра потреба в створенні цілісного підходу до формування конкурентоздатної кадрової сукупності, адекватної реальним умовам функціонування підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ ФОРМУВАННЯ КАДРОВОЇ ПОЛІТИКИ АВІАПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок