Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ І ОЦІНКИ ФУНКЦІОНАЛЬНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГОТЕЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ НА РАННІХ СТАДІЯХ ПРОЕКТУВАННЯ

МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ І ОЦІНКИ ФУНКЦІОНАЛЬНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГОТЕЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ НА РАННІХ СТАДІЯХ ПРОЕКТУВАННЯ

Назва:
МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ І ОЦІНКИ ФУНКЦІОНАЛЬНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГОТЕЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ НА РАННІХ СТАДІЯХ ПРОЕКТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,05 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЛИСЕНЬКА Юлія Володимирівна
УДК 72.01+728.5
МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ І ОЦІНКИ ФУНКЦІОНАЛЬНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГОТЕЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ
НА РАННІХ СТАДІЯХ ПРОЕКТУВАННЯ
18.00.01 – Теорія архітектури, реставрація пам`яток архітектури
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата архітектури
КИЇВ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському Національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Кандидат технічних наук, доцент
Товбич Валерій Васильович,
Київський Національний університет будівництва і архітектури,
завідувач кафедри Інформаційних технологій в архітектурі
Офіційні опоненти:
доктор архітектури, професор
Мироненко Віктор Павлович,
завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища Харківського Державного технічного університету будівництва і архітектури, м.Харків.
кандидат архітектури
Рогожнікова Олена Євгеніївна,
головний архітектор проектів архітектурно-планувальної майстерні 7 Українського науково-дослідного інституту експериментального проектування, (ЗНДІЕП), м.Київ.
Провідна установа
Національний Університет “Львівська Політехніка”
Міністерства освіти і науки України, м.Львів.
Захист відбудеться “8” червня 2007 року о 13.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.02 при Київському Національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський пр.,31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського Національного університету будівництва і архітектури, за адресою: 03037, м.Київ, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий “8” травня 2007 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради О.С. Слєпцов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах соціально-політичних і економічних перетворень, що відбуваються в Україні, архітектурна теорія та практика набула широкого розвитку і в галузі готельного господарства. Національна мережа міжнародних транспортних коридорів як складова частина системи транс-європейських коридорів дає можливість українським об'єктам туристичних відвідувань приєднатися до загальноєвропейської мережі туристичних маршрутів, що створює умови для комплексної розбудови туристичної інфраструктури. Концепція розвитку туризму та курортів в Україні [Міністерство туризму й культури України] підтверджують необхідність розвитку архітектурної діяльності в цій галузі. Важливе значення має розвиток нових напрямків теоретичних досліджень і практичних розробок у галузі проектування та будівництва, підвищення сервісу й експлуатації готельних об’єктів. Посилення уваги до розробки нових методів дослідження та проектування в архітектурі виникає щонайменше з двох основних причин: нові методи проектування вимагають оперативного вирішення завдань і прийняття рішень; значне підвищення відповідальності за наслідки прийнятих рішень.
Прообраз майбутнього архітектурного об’єкту закладається ще до створення архітектором перших ескізів: його визначають вимоги до об’єктів певного типу, можливості замовників, регіональні й містобудівні умови розташування об’єкта. Якість архітектурного проекту визначається досягненням запланованих результатів. Аналіз сучасного проектування дає багато прикладів нераціональних витрат, що є результатом відсутності належного науково-обгрунтованого проектування і планування інвестицій. Досвід управління проектами доводить, що незважаючи на ретельне й детальне планування, фактичні вартість, тривалість, трудомісткість реалізації будівельного проекту в багатьох випадках є значно вищими, ніж проектні початкові. Адекватна оцінка проектного рішення та техніко-економічних показників інвестиційного проекту на ранніх стадіях проектування (стадія аналізу інвестиційних можливостей, розробки концепції та техніко-економічного обґрунтування проекту) дає можливість вирішити актуальну в сучасних економічних умовах задачу й запобігти можливим помилкам на ранніх етапах прийняття принципових рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ І ОЦІНКИ ФУНКЦІОНАЛЬНО-ПЛАНУВАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГОТЕЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ НА РАННІХ СТАДІЯХ ПРОЕКТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок