Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ

СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ

Назва:
СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,68 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧОРНИЙ АНТОН ЮРІЙОВИЧ
УДК 311.42:339.37
СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ
Спеціальність: 08.03.01. – Статистика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі статистики та економетрії Київського національного торговельно-економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Захожай Валерій Борисович,
Міжрегіональна академія управління персоналом,
директор Інституту міжнародної економіки і фінансів,
завідувач кафедри фінансів і статистики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Еріна Антоніна Михайлівна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри статистики
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Гладун Олександр Михайлович,
Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України,
провідний науковий співробітник відділу соціально-демографічної статистики
Провідна установа: Одеський державний економічний університет, кафедра статистики, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться “28” листопада 2005 року о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.006.01 Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги 54/1, ауд. 201.
Автореферат розіслано “28” жовтня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О. Д. Шарапов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах переходу України до ринкової економіки проблема підвищення рівня якості обслуговування у роздрібній торгівлі є важливим завданням, вирішення якого забезпечує економічний розвиток вітчизняних підприємств та зростання соціального розвитку і рівня життя населення.
В сфері послуг, складовою якої є роздрібна торгівля, для управління якістю важливим є питання оцінки її рівня, що є доволі складним через притаманні роздрібній торгівлі особливості обслуговування. Як показує світовий досвід, забезпечення прийняття ефективних рішень по управлінню якістю можливе на основі застосування статистичних методів. Особливе місце серед них посідають спеціальні методи статистичного забезпечення управління якістю. Статистичне забезпечення управління якістю є розділом статистики, що займається теоретичними та практичними питаннями забезпечення управління якістю товарів і послуг на основі її статистичної оцінки та аналізу. Розробка методологічних засад статистичного забезпечення управління якістю товарів і послуг пов’язана з працями таких вітчизняних і закордонних вчених як П. Л. Чебишев, А. А. Марков, А. М. Ляпунов, А. Н. Колмогоров, В. Я. Запсельскій, В. Б. Захожай, І. В. Семеняк, В. С. Мхітарян, В. Шугарт, Д. Демінг, Д. Монтгомері, Д. Мейсон.
Статистичне забезпечення управління якістю є складовою системи управління якістю організації і розглядається як важлива умова її успішного розвитку і конкурентоспроможності. Статистичні методи є основним інструментарієм загального управління якістю в організаціях всіх видів діяльності та рекомендовані до використання стандартами серії ISO 9001:2000. В той же час на сучасному етапі впровадження та використання статистичних методів для управління якістю обслуговування у сфері роздрібної торгівлі пов’язане із певними труднощами:
– по-перше, недостатньо розроблена методологічна основа застосування статистичних методів для підтримки прийняття управлінських рішень по забезпеченню та вдосконаленню якості обслуговування в сфері роздрібної торгівлі; –
по-друге, є низьким досвід оцінки та аналізу якості обслуговування власне у роздрібній торгівлі відповідно до сучасних завдань управління якістю і використання для цього відповідних статистичних методів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ У РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок