Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОРОЖНІ БЕТОНИ НА ПІЩАНО-ГРАВІЙНИХ ЗАПОВНЮВАЧАХ З ПОВТОРНО ПЕРЕМІШАНИХ СУМІШЕЙ

ДОРОЖНІ БЕТОНИ НА ПІЩАНО-ГРАВІЙНИХ ЗАПОВНЮВАЧАХ З ПОВТОРНО ПЕРЕМІШАНИХ СУМІШЕЙ

Назва:
ДОРОЖНІ БЕТОНИ НА ПІЩАНО-ГРАВІЙНИХ ЗАПОВНЮВАЧАХ З ПОВТОРНО ПЕРЕМІШАНИХ СУМІШЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,72 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія
залізничного транспорту
АБАЗОВ ХАДІС ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 666.972:693.542.5
ДОРОЖНІ БЕТОНИ НА ПІЩАНО-ГРАВІЙНИХ
ЗАПОВНЮВАЧАХ З ПОВТОРНО ПЕРЕМІШАНИХ СУМІШЕЙ
05.23.05 – будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент Толмачов Сергій Миколайович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Ольгінський Олександр Георгійович, Українська державна академія залізничного транспорту; професор кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд;
кандидат технічних наук, доцент Сопов Віктор Петрович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, доцент кафедри фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів і виробів.
Провідна установа: | Донбаська державна академія будівництва і архітектури, кафедра будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг Міністерства освіти і науки України, м.Макіївка.
Захист відбудеться “ 6 ” листопада 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м.Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м.Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 23 ” вересня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради,
канд.техн. наук, доцент Ватуля Г.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У ряді регіонів країн СНД, у тому числі Кабардино-Балкарській Республіці (КБР) Російської Федерації, а також на заході України є значні родовища піщано-гравійних сумішей (ПГС). Вони представлені сумішшю округлих зерен гравію крупністю до 70 мм і вище, піщані фракції 0-5 мм із досить великою кількістю пилуватих і глинистих частинок. Їх застосовують, в основному, для улаштування земляного полотна, основ автомобільних доріг і площадок. Застосування їх у технології бетону без збагачення приводить до значного погіршення міцності і довговічності бетонних виробів. Наявні літературні дані досить суперечливі і, в основному, свідчать про те, що застосування хімічних добавок, а також збільшення витрати цементу й ін. недостатньо ефективні, а використання привозних заповнювачів приводить до підвищення собівартості виробів і вартості робіт.
Клімат КБР характеризується наявністю більш 200 днів у році з температурою повітря +30оС (максимум +45оС) при відносній вологості 60-80%. Такий температурно-вологісний режим дозволяє бетонним виробам твердіти в умовах полігона, без пропарювання. Однак, при цьому бетон може втратити значну кількість вологи, що приведе до розпушення його структури і погіршення експлуатаційних властивостей. Особливості міграції і випаровування вологи в бетонах на ПГС не вивчались. Тому актуальним є підвищення якості бетонів на ПГС КБР для виготовлення дорожніх бетонних виробів, в тому числі в умовах полігона ЗБВ.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт ХНАДУ за темою: “Основи теорії направленого структуроутворення дорожніх бетонів високої довговічності в агресивних середовищах” № 0103V001441, а також у рамках виконання спільної з науково-дослідним інститутом ДердорНДІ теми: “Розробити рекомендації з розрахунку і проектування складів і технології виготовлення водонепроникних, морозо- і корозійних бетонів для монолітного і збірномонолітного будівництва транспортних споруд”.
Метою роботи є підвищення міцності і довговічності дорожніх цементних бетонів на основі піщано-гравійних сумішей шляхом раціонального підбора складу бетону, а також фізико-хімічної і механічної активації при повторному перемішуванні бетонної суміші.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ДОРОЖНІ БЕТОНИ НА ПІЩАНО-ГРАВІЙНИХ ЗАПОВНЮВАЧАХ З ПОВТОРНО ПЕРЕМІШАНИХ СУМІШЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок