Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗПОДІЛЬЧІ КАМЕРИ НОВОГО ТИПУ В СИСТЕМАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

РОЗПОДІЛЬЧІ КАМЕРИ НОВОГО ТИПУ В СИСТЕМАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Назва:
РОЗПОДІЛЬЧІ КАМЕРИ НОВОГО ТИПУ В СИСТЕМАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,26 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Бабченко Ігор Васильович
УДК 628.218
РОЗПОДІЛЬЧІ КАМЕРИ НОВОГО ТИПУ В СИСТЕМАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
Спеціальність 05.23.04 – водопостачання, каналізація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному
університеті будівництва та архітектури.
Науковий керівник: Кандидат технічних наук, доцент
Чупіс Вадим Петрович.
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор
Хоружий Петро Данилович,
начальник відділу водопостачання і водовідведення Інституту гідротехніки та меліорації Української академії аграрних наук.
Кандидат технічних наук., професор
Василенко Олексій Анатольович,
професор кафедри гідравліки і водовідведення Київського національного університету будівництва і архітектури “КНУБА” Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа: Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра водопостачання, водовідведення та очистки вод.
Захист відбудеться “23” червня 2004 року об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури,
61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий “20” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Колотило М.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Концентрація населення, промисловості та автотранспорту в сучасних містах за останні десятиліття призвела до значного підвищення вмісту домішок у поверхневому стоці з цих територій, які негативно впливають на навколишнє середовище. Особливо помітний негативний вплив дощових стічних вод на невеликі водойми і водотоки, які розташовані в крупних промислових і населених центрах.
Скид неочищених дощових стічних вод у поверхневі водойми і водотоки приводить до замулення водних об’єктів, забруднення їх нафтопродуктами та іншими домішками, погіршення гідравлічних характеристик русел, зниження санітарно-екологічних показників даних водних об’єктів у результаті розпаду органічних часток донних відкладень.
Для попередження забруднення поверхневих водойм дощовими стічними водами з територій міст і промислових підприємств найбільш доцільним є застосування напівроздільної системи водовідведення. Економічність і надійність напівроздільної системи водовідведення в значній мірі залежить від техніко-економічних показників розподільчих камер, які є одними з основних споруд напівроздільної системи водовідведення і призначені для відведення на очистку найбільш забрудненої частини річного об’єму дощового стоку.
Існуючі конструкції розподільчих камер не знайшли широкого застосування, оскільки вони складні в проектуванні, передбачають лише кількісне розділення річного об’єму дощового стоку і не враховують зміну концентрації забруднюючих речовин у дощовому колекторі по висоті потоку. У зв’язку з цим виникла необхідність у розробці та дослідженні нових, більш прогресивних конструкцій розподільчих камер з більш досконалою методикою розрахунку, а також підвищенні як економічних, так і санітарно-гігієнічних показників існуючих конструкцій розподільчих камер.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури на кафедрі водопостачання, каналізації та гідравліки в ході виконання держбюджетної теми: “Інтенсифікація методів водопідготовки підприємств теплоенергетики та процесів очищення води у водних об’єктах, які дозволяють скоротити терміни і витрати на будівництво” (держ. реєстр. № 0101 U 001208).
Мета і задачі досліджень. Мета роботи – знизити забруднення водних об’єктів у межах міст дощовими стічними водами за рахунок впровадження розподільчих камер, які дозволяють відводити на очистку найбільш забруднену частину потоку дощових стічних вод.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗПОДІЛЬЧІ КАМЕРИ НОВОГО ТИПУ В СИСТЕМАХ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок