Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО НАВЧАННЯ ТА КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ В УПРАВЛІННІ УЧБОВИМ ПРОЦЕСОМ

ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО НАВЧАННЯ ТА КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ В УПРАВЛІННІ УЧБОВИМ ПРОЦЕСОМ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО НАВЧАННЯ ТА КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ В УПРАВЛІННІ УЧБОВИМ ПРОЦЕСОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,05 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Катаєва Євгенія Юріївна
УДК 681.335
ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО НАВЧАННЯ ТА КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ В УПРАВЛІННІ УЧБОВИМ ПРОЦЕСОМ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, доцент
РІДКОКАША АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ,
Черкаський державний технологічний університет, доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
ЗЛАТКІН АРТУР АНАТОЛІЙОВИЧ,
Черкаський державний технологічний університет, завідуючий кафедрою інформатики та інформаційної безпеки;
кандидат технічних наук, доцент
ПІСКУН ОЛЕКСАНДР ВАРФОЛОМІЙОВИЧ,
Інститут соціального управління, економіки і права, м. Черкаси, професор кафедри економічної кібернетики.
Провідна установа |
Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра комп’ютеризованих систем управління, м. Київ.
Захист відбудеться "29" червня 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 73.052.01 в Черкаському державному технологічному університеті за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий "28" травня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Палагін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процеси комп’ютеризації та інформатизації суспільства, які бурхливо відбуваються останнім часом, не могли не порушити таку галузь інтелектуальної діяльності, як навчання. В умовах науково-технічного прогресу підвищуються вимоги до якості знань, навиків та умінь спеціалістів, безперервно збільшується обсяг наукової інформації, яку необхідно засвоювати студенту при незмінних термінах навчання.
Необхідність розвитку вищих закладів освіти на Україні ні в кого не викликає сумніву. Вплив Болонського процесу на освіту в Україні потребує вирішення важливих завдань забезпечення стабільної роботи вищих закладів освіти і розвитку нових освітніх програм в рамках існуючої системи управління вищими закладами освіти (ВЗО). Для забезпечення ефективного функціонування вищих закладів освіти на Україні в цих умовах необхідно реорганізувати систему управління освітою. В першу чергу така реорганізація пов’язана з необхідністю переходу на ринкові механізми при реалізації практично всіх освітніх проектів та інтенсифікації діяльності вищих закладів освіти.
Існує єдиний правильний шлях такої інтенсифікації – інформатизація системи управління вищими закладами освіти на основі створення автоматизованих інформаційних систем та технологій, які забезпечують вирішення задач збору, обробки, зберігання та ефективного використання інформації. Вирішення цих задач є необхідною умовою для забезпечення ефективної роботи вищих закладів освіти. Створення систем управління вищим закладом освіти з використанням комп’ютерної техніки дасть змогу підвищити якість та оперативність рішення завдань, які виникають в системі управління вищими закладами освіти.
Із вищевикладеного слідує, що задача побудови ефективних систем управління вищими закладами освіти обумовила актуальність наукових досліджень і розробок, яким присвячена дисертаційна робота.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Черкаському державному технологічному університеті в рамках наукових тем: “Теоретичне обґрунтування концепції та розробка форм і методів практики перекладу для студентів мовних спеціальностей” за номером 115-00, державна реєстрація № 0100U004419, “Науково-методичні основи побудови матричних систем та технологій управління проектами підготовки спеціалістів в вищих закладах освіти” за номером 140-03, державна реєстрація № 0103U008076.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО НАВЧАННЯ ТА КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ В УПРАВЛІННІ УЧБОВИМ ПРОЦЕСОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок