Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ ЗАЛІЗОРУДНОГО КОНЦЕНТРАТУ З НИЗЬКОЮ МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ КРЕМНЕЗЕМУ

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ ЗАЛІЗОРУДНОГО КОНЦЕНТРАТУ З НИЗЬКОЮ МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ КРЕМНЕЗЕМУ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ ЗАЛІЗОРУДНОГО КОНЦЕНТРАТУ З НИЗЬКОЮ МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ КРЕМНЕЗЕМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,31 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кравцов Євген Миколайович
УДК 622.755
ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ
ЗАЛІЗОРУДНОГО КОНЦЕНТРАТУ
З НИЗЬКОЮ МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ КРЕМНЕЗЕМУ
Спеціальність 05.15.08 – Збагачення корисних копалин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі збагачення корисних копалин Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Олійник Тетяна Анатоліївна,
завідувач кафедри збагачення корисних копалин
Криворізького технічного університету
Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: – доктор технічних наук, професор
Туркеніч Олександр Михайлович,
Дніпропетровський національний гірничий університет,
професор кафедри збагачення корисних копалин;

доктор технічних наук, професор,
Полулях Олександр Данилович,
Інститут УкрНДІвуглезбагачення,
начальник науково-дослідного відділу вдосконалення технологій і схем вуглезбагачувальних фабрик.
Провідна установа – Донецький національний технічний університет,
кафедра збагачення корисних копалин,
Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “11” жовтня 2006 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д09.052.03 у Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, ауд. 300.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
Автореферат розіслано “8” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 09.052.03
кандидат технічних наук, доцент Тиханський М.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні гостро стоїть питання отримання високоякісних концентратів, які є основною сировинною базою для виробництва магнітом’яких і магнітотвердих феритів. Обсяги випуску і застосування феритових магнітів стають одними з показників, що характеризують загальний технічний рівень розвитку промисловості країни. У той же час Україна, що має всі можливості, не використовує природну сировину для виробництва феритів та на сьогоднішній день не виробляє високоякісний залізорудний концентрат, а завозить його з-за кордону. Україна постала перед реальним фактором відставання по випуску феритових магнітів не тільки від високорозвинених, але і від країн, що розвиваються, куди в останні роки почав зміщуватися центр феритового виробництва. Цінність залізорудного концентрату для виробництва феритів визначається не тільки масовою часткою заліза, але і складом рудних мінералів, а також шкідливих домішок таких як марганець, титан, фосфор, сірка, кальцій, магній, кремнезем, лужні метали. Потреба в оксидах заліза в Україні складає на сьогоднішній день понад 20 тис. т. Досить перспективною сировиною для виробництва ферито-стронцієвих і ферито-барієвих магнітів є окислені залізні руди – мартити, запаси яких великі на діючих і більш глибоких горизонтах шахт Кривбасу.
Для забезпечення випуску основного компонента при виробництві феритів - залізорудного концентрату з окислених залізних руд, необхідні нові технології рудопідготовки і збагачення.
Виходячи з вищевикладеного, в дисертаційній роботі запропоноване рішення актуальної наукової задачі, яка полягає у визначенні нових закономірностей процесу вибіркового руйнування руд, теоретичному аналізі, що є основою технологічних рішень по отриманню залізорудного концентрату з низькою масовою часткою кремнезему .
Зв'язок із державними програмами, планами, темами науково-дослідних робіт. Актуальність дисертаційної роботи також полягає в тому, що теоретичні розробки й отримані практичні результати виконані в межах науково-дослідних робіт Міністерства промислової політики України: "Дослідження нових принципів і апаратури, що дозволяють отримати високоякісний залізорудний концентрат з окислених кварцитів Кривбасу" (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ ЗАЛІЗОРУДНОГО КОНЦЕНТРАТУ З НИЗЬКОЮ МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ КРЕМНЕЗЕМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок