Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ВІДТВОРЕННЯ ЖИТЛА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ВІДТВОРЕННЯ ЖИТЛА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ВІДТВОРЕННЯ ЖИТЛА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Коваленко Олександр Миколайович
УДК 338.24.021.8:332.8(477)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ
РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ВІДТВОРЕННЯ ЖИТЛА
В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ
08.02.03 – організація управління,
планування і регулювання
економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економічного прогнозування НАН України.
Науковий керівник кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
ФЕДОРЕНКО Анатолій Васильович,
Інститут економічного прогнозування
НАН України, старший науковий співробітник
відділу інституційних змін і розвитку
форм господарювання.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
НОВІКОВ Валерій Миколайович,
Інститут економіки НАН України,
завідувач відділом соціальної сфери,
доходів та рівня життя;
кандидат економічних наук
ВОРОНКОВА Таїсія Євгенівна,
Київський інститут інвестиційного
менеджменту Міністерства освіти
і науки України, доцент кафедри фінансів.
Провідна установа Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ проблем реформування відносин власності, антимонопольної політики і розвитку підприємництва, м. Київ.
Захист відбудеться 16 травня 2001 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.239.01 Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економічного прогнозування НАН України, 01011, Київ-11, вул. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий “07” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левчук Н.І.
Загальна характеристика роботи
Створення оптимального життєвого середовища для забезпечення життєдіяльності населення вимагає вдосконалення системи управління розвитком житлового сектора економіки, який поки що в Україні продовжує деградувати. В країні практично відсутня обґрунтована, законодавчо визначена державна житлова політика, спрямована на подолання негативних тенденцій і забезпечення розширеного відтворення житла, покращання його утримання та обслуговування. Внаслідок цього житлова проблема залишається однією з найгостріших. Близько третини населення України проживає в незадовільних умовах: гуртожитках, комунальних квартирах, непридатних для мешкання приміщеннях, а кошти, які використовуються на спорудження житла, – незначні і щорічно зменшуються. Причини такого стану не лише суб'єктивні, але й об'єктивні. Йдеться не тільки і не стільки про глибокі соціально-економічні деформації в житловому й будівельному секторах економіки, а в першу чергу – системну кризу та її соціальні наслідки.
Актуальність теми. Вагомий внесок у дослідження загальнотеоретичних проблем реформування житлового сектора економіки в умовах розвитку державності зробили вітчизняні вчені. Це розробки А. Беркути, Є. Бершеди, Н. Вітренко, Т. Воронкової, В. Гейця, А. Гойко, Б. Губського, Б. Данилишина, М. Долішнього, С. Дорогунцова, А. Дроня, Ф. Заставного, Є. Кіщенко, В. Кукси, О. Кухленка, В. Куценко, Е. Лібанової, І. Лукінова, М. Недашківського, В. Новікова, М. Педана, О. Пчелинцева, В. Симоненка, В. Удовиченка та інших.
Водночас суттєвим чинником, який стримує розширене відтворення житла, все ще залишається недостатність наукового вирішення питань удосконалення організації та методів управління. Незважаючи на значну кількість робіт і окремих розробок з названих питань, вони недостатньо відображають економічні процеси відтворення житла та не забезпечують адекватні теоретичні засади формування в країні ефективної житлової політики в період ринкових перетворень та відповідного реформування житлового і будівельного секторів економіки.
Таким чином, необхідність подальшого системного дослідження процесів відтворення житла та впровадження оптимальних шляхів і механізмів вирішення житлової проблеми в Україні визначила мету і конкретні завдання роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ВІДТВОРЕННЯ ЖИТЛА В УМОВАХ РИНКОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок