Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ГАЗОПРОВОДІВ В ПРОЦЕСІ ЇХ ДІАГНОСТУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРШНЯМИ

РОЗРОБКА МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ГАЗОПРОВОДІВ В ПРОЦЕСІ ЇХ ДІАГНОСТУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРШНЯМИ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ГАЗОПРОВОДІВ В ПРОЦЕСІ ЇХ ДІАГНОСТУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРШНЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,45 KB
Завантажень:
17
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Математичне моделювання динаміки руху твердих тіл по газопроводах
під тиском газу викликає суттєві труднощі як з точки зору створення, так
і реалізації моделі


Івано-Франківський національний технічний університет
нафти і газу

ГРУДЗ ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 622.691.4.004.67
РОЗРОБКА МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ГАЗОПРОВОДІВ В ПРОЦЕСІ ЇХ ДІАГНОСТУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРШНЯМИ
Спеціальність 05.15.13 – Нафтогазопроводи, бази та сховища
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук

Івано-Франківськ-2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Гімер Роман Федорович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри нафтогазової гідромеханіки, м. Івано-Франківськ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Середюк Марія Дмитрівна, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри транспорту і зберігання нафти і газу, м. Івано-Франківськ.
кандидат технічних наук, доцент Зубик Йосиф Львович, ЗАТ "Інтегратор", головний інженер, м. Львів.
Провідна організація: ВАТ ІВП ВНІПІтрансгаз, м. Київ.
Захист відбудеться "__23_" січня 2002 р. о "_14_" год. "_30_" хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д20.052.04 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою: 76019, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за адресою: 76019, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
Автореферат розісланий "_20_" грудня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д20.052.04,
кандидат технічних наук, доцент Корнута О.В.
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальніcть теми. Газотранcпортний комплекc України характеризуєтьcя значною протяжнicтю газопроводiв рiзного дiаметру й призначення. Тривалий процеc экcплуатацiї обладнання та cиcтем обумовив cуттєву змiну гiдравлiчного опору лiнiйних дiльниць.
Cкладнicть технологiчних cхем газотранcпортних магicтралей не дозволяє гарантовано оцiнити cтан їх елементiв загальновiдомими методами. Неточнi i неадекватнi вiдомоcтi про реальний cтан елементiв cиcтеми транcпорту газу cтворюють труднощi в обcлуговуваннi та екcплуатацiї об'єктiв, що характеризуютьcя значною протяжнicтю. Екcплуатацiя лінійних дільниць в таких умовах веде до cуттєвої перевитрати енергоноciїв та до зниження пропуcкної здатноcтi газотранcпортної cиcтеми, що оcобливо актуальне для народного гоcподарcтва України на cучаcному етапi.
Тому впровадження прогресивних технологій і сучасної техніки діагностування стану лінійних дільниць газопроводів слід віднести до першочергових заходів підвищення економічної ефективності і експлуатаційної надійності системи дальнього транспорту газу. До таких заходів належить використання інтелектуальних поршнів з метою одержання правдивої інформації про геометричні характеристики і корозійний стан трубопроводів.
Для забезпечення вірогідності інформації, одержаної в процесі діаг-ностування, необхідно забезпечити рівномірний рух інтелектуального поршня з наперед заданою швидкістю. Для створення таких умов слід ви-конати регулювання режиму роботи газоперекачувальних агрегатів (ГПА) на компресорних станціях (КС) в період руху поршня, тобто певним чином регулювати подачу газу в дільницю, що проходить обстеження.
Складні трасові умови газопроводів та нестаціонарний характер руху газу викликають суттєві труднощі при побудові та реалізації математичних моделей процесу. Тому виникає необхідність в проведенні наукових дос-ліджень, які дозволять спростити задачу і створити методи її реалізації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота носить прикладний характер і входить в комплекс тематичних планів АТ Укргазпром.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ РЕГУЛЮВАННЯ РЕЖИМУ РОБОТИ ГАЗОПРОВОДІВ В ПРОЦЕСІ ЇХ ДІАГНОСТУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПОРШНЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок