Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ І ДЕФОРМАТИВНІСТЬ РОЗТЯГНУТО-ЗІГНУТИХ СТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПЛАСТИЧНОЇ СТАДІЇ РОБОТИ

МІЦНІСТЬ І ДЕФОРМАТИВНІСТЬ РОЗТЯГНУТО-ЗІГНУТИХ СТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПЛАСТИЧНОЇ СТАДІЇ РОБОТИ

Назва:
МІЦНІСТЬ І ДЕФОРМАТИВНІСТЬ РОЗТЯГНУТО-ЗІГНУТИХ СТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПЛАСТИЧНОЇ СТАДІЇ РОБОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,23 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Полтавський національний технічний
університет імені Юрія Кондратюка
БІБІК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 624.072.45
МІЦНІСТЬ І ДЕФОРМАТИВНІСТЬ
РОЗТЯГНУТО-ЗІГНУТИХ СТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ
З УРАХУВАННЯМ ПЛАСТИЧНОЇ СТАДІЇ РОБОТИ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті
імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: Доктор технічних наук, професор,
Пічугін Сергій Федорович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас (м. Полтава);
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор,
Шимановський Олександр Віталійович,
ВАТ Український науково-дослідний і проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського,
голова правління (м. Київ);
кандидат технічних наук, доцент,
Клименко Євгеній Володимирович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, доцент кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій (м. Полтава);
Провідна установа: Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій (м. Харків)
Захист відбудеться 4 жовтня 2005 року о 13:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий 2 вересня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чернявський В.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розтягнуто-зігнуті елементи або елементи, що працюють одночасно на розтяг та згин, охоплюють широкий клас будівельних конструкцій - від балок з розпором до гнучких ниток. Розтягнуто-зігнуті сталеві елементи (РЗСЕ) можуть входити в якості основних несучих елементів до складу висячих покриттів (висячих систем), ванто-балочних систем та ін. Так, розтягнуто-зігнуті елементи – жорсткі нитки знайшли своє застосування в якості несучих елементів покриттів спортивно-видовищних споруд (покриття стадіонів, басейнів, кінотеатрів), покриттів промислових будівель, в конструкціях висячих мостів, трубопровідних переходів та інших споруд. Конструкції з РЗСЕ знайшли широке застосування в будівництві завдяки ефективному використанню матеріалу, що насамперед пояснюється тим, що вони працюють переважно на розтяг. Також ці конструкції характеризуються малою власною масою. Зі збільшенням прольоту переваги покриття з РЗСЕ в порівнянні з конструкціями інших типів збільшуються.
Мірою жорсткості РЗСЕ служить відношення напружень згину до напружень розтягу . Залежно від значення цього параметру, РЗСЕ мають наступну класифікацію: абсолютно гнучка нитка ( =0,00); гнучка нитка ( 0,05); нитка кінцевої жорсткості або жорстка нитка ( >0,05); балка з розпором або балка закріплена на опорах ( >>0,05); звичайна балка ( =). Дана класифікація розтягнуто-зігнутих елементів є умовною, особливо межа між нитками кінцевої жорсткості та балками з розпором. В роботі терміни „розтягнуто-зігнутий елемент”, „нитка кінцевої жорсткості” або „жорстка нитка” переважно є синонімами і несуть один і той самий зміст.
В даний час виконано досить багато досліджень РЗСЕ, в тому числі гнучких і жорстких ниток, добре вивчена їхня пружна робота. Однак дослідженню роботи жорстких ниток в пластичній стадії присвячено порівняно невелика кількість робіт. В переважній більшості з них використовуються гіпотези, які спрощують розрахунки, в роботах ідеалізовано описується дійсна діаграма роботи матеріалу конструкції. Це пояснюється складністю створення методики розрахунку, зокрема розкриттю нелінійностей, які виникають у процесі розв'язання задачі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ І ДЕФОРМАТИВНІСТЬ РОЗТЯГНУТО-ЗІГНУТИХ СТАЛЕВИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ ПЛАСТИЧНОЇ СТАДІЇ РОБОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок