Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ВЗУТТЄВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ВЗУТТЄВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ВЗУТТЄВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,30 KB
Завантажень:
430
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
НГУЄН АНЬ КУАН
УДК: 67/68[65:331:101:3]
 
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ВЗУТТЄВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.06.01- Економіка підприємства і організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2002
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук по спеціальності "Економіка, організація управління і
планування", професор
Іспірян Георгій Павлович
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Сологуб Олена Петрівна,
завідувач кафедри маркетингу Національного університету харчових технологій, м. Київ.
кандидат економічних наук, доцент
Свіщов Михайло Васильович
завідувач кафедри економіки підприємства Київского національного університету технологій та дизайну, м. Київ.
Провідна установа: Житомирський інженерно-технологічний інститут Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “27”червня 2002р. о “12.00” годині на засіданні спеціалізованоі вченої ради К 26.058.01 в Національному університеті харчових технологій за адресою:
01033, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68, учбовий корпус В, аудиторія В-502
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету харчових технологій.
Автореферат розісланий “ 7” травня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Марченко В. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах перехідного періоду від планової директивної економіки до ринкової, в процесі проведення економічних реформ, в умовах гострої конкуренції з розвиненими зарубіжними фірмами, підприємства легкої промисловості опинилися в скрутному становищі. В результаті погіршилися техніко-економічні показники і різко впала ефективність підприємств. Організаційні методи управління, підвищення рівня мотивації і підвищення конкурентоспроможності, по суті, відносяться до організаційно-економічних методів забезпечення ефективності підприємства. Ці методи пов'язані взаємовпливом і загальною спрямованістю результативних дій на ефективність підприємства.
Підвищення рівня мотивації сприяє формуванню методів ефективного управління, і спільні їх дії підвищують конкурентоспроможність підприємства. Результативна дія організаційно-економічних методів це — збільшення обсягів виробництва, об'ємів реалізації, доходів і прибутку підприємства. А це, в свою чергу, по лінії зворотнього зв'язку сприяє підвищенню рівня мотивації.
У зв'язку з цим представляє значний теоретичний і практичний інтерес порівняльна ефективність різних методів управління, методи кількісної оцінки рівня мотивації і методи кількісної оцінки конкурентоспроможності підприємства.
Ця проблема, стосовно підприємств взуттєвої промисловості в умовах ринку, слабо вивчена — є багато невирішених і відкритих питань.
Цій проблемі присвячена дана дисертаційна робота.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до тематичного плану госпрозрахункових науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України до 2005 року, який реалізується в Державному університеті технологій і дизайну у напрямі "Розробка теоретичних основ економічного механізму розвитку підприємства легкої промисловості, автоматизованого проектування та управління виробництвом високоякісної продукції в умовах ринкової економіки" (номер державної реєстрації №0196U005499), рішення науково – експертної ради Міносвіти України, пр. №1 від 17.05.96.
Мета та завдання дослідження. Метою роботи є дослідження і вдосконалення організаційно-економічних методів забезпечення ефективності взуттєвих підприємств України.
Для досягнення цих цілей в роботі передбачається рішення таких задач:
- Огляд теорій щодо організаційно-економічних методів забезпечення ефективності підприємства і з'ясування стану питання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ МЕТОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ВЗУТТЄВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок