Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИ ІНЕРЦІЙНИХ ЛІНІЙНИХ СТРУШУВАЧІВ ЯБЛУК

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИ ІНЕРЦІЙНИХ ЛІНІЙНИХ СТРУШУВАЧІВ ЯБЛУК

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИ ІНЕРЦІЙНИХ ЛІНІЙНИХ СТРУШУВАЧІВ ЯБЛУК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,97 KB
Завантажень:
349
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГОШКО МАРКІЯН ОРЕСТОВИЧ
УДК 631.358:634.22
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИ ІНЕРЦІЙНИХ ЛІНІЙНИХ СТРУШУВАЧІВ ЯБЛУК
Спеціальність 05.20.01 – механізація
сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі сільськогосподарських машин Львівського державного аграрного університету Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Рибарук Василь Якимович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри сільськогосподарських машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, академік ІАУ
Хайліс Гедаль Абрамович, Луцький державний технічний
університет, проректор з наукової роботи;
кандидат технічних наук, Бабій Василь Павлович, Національний аграрний університет, доцент кафедри експлуатації машинно-тракторного парку.
Провідна установа: Інститут механізації і електрифікації сільського господарства УААН, відділ механізації виробництва овочів та коренебульбоплодів с.м.т. Глеваха, Київська обл.
Захист відбудеться “29” серпня 2000р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, м. Дубляни Жовківського району Львівської області.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету.
Автореферат розісланий “24” липня 2000р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, доцент Чухрай В.Є.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Більші обсяги виробництва садових плодів створюють господарствам певні труднощі в догляді садів, особливо в період збирання, оскільки майже половина трудових затрат припадає на збиральні роботи. До того ж вони збігаються з напруженими періодами проведення інших важливих сільськогосподарських робіт, тому через нестачу потрібної кількості робітників, терміни збирання вимушено подовжуються, знижується якість плодів і втрачається значна частина врожаю. Одним із чинників, що стримують подальше зростання виробництва плодів, є відсутність у достатній кількості спеціальних машин для механізованого збирання врожаю.
Найперспективнішими, на думку більшості дослідників, вважаються спеціальні машини, обладнані струшувачами, що мають відповідні технологічні можливості.
Огляд застосування плодозбиральних машин, дає підставу стверджувати, що вони достатньо забезпечують агротехнічні вимоги для більшості дерев діапазону використання конкретної плодозбиральної машини. Аналіз їх роботи виявив низку недоліків, зокрема: пошкодження кори штамба дерева, вихитування його кореневої системи, неохоплення всього діапазону діаметрів штамбів плодових дерев, зокрема з діаметром понад 300 мм. Плодозбиральні машини, в основному, мають власну енергоустановку, річне завантаження якої не перевищує 17 % (період збирання до 60 днів в рік), що суттєво впливає на собівартість плодів (підвищення на 22 %).
Майже четверта частина дерев діапазону використання плодозбиральних машин струшується на занадто жорсткому режимі, що призводить до пошкодження кори і значних енергетичних перевитрат. Водночас для дерев з діаметром штамбу, близьким до граничного, має місце неповне зняття плодів за браком потужності. Не передбачено налаштування машини на оптимальні для конкретного дерева режими струшування, відсутній індивідуальний вибіру режиму залежно від розміру крони і діаметра штамба, через що спостерігається як пошкодження кори, так і надлишкові енерговитрати.
Одним з перспективних напрямків підвищення ефективності плодозбиральної техніки є її модернізація і встановлення найбільш сприятливих режимів її роботи. Актуальність роботи підтверджується тим, що в значній мірі вказані задачі вирішені.
Зв?язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводились згідно з науково-технічними програмами, що входять до Національної тематики наукових програм “Агропродкомплекс” з розвитку плодоовочевого комплексу та відновлення садівництва, виноградарства, розсадництва і виноробної промисловості України до 2005 року і відповідають темі з досліджень процесів механізованого збирання, зареєстрованій у лютому 1995 року за N% 0193V023627.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ І РЕЖИМІВ РОБОТИ ІНЕРЦІЙНИХ ЛІНІЙНИХ СТРУШУВАЧІВ ЯБЛУК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок