Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГОРМОНАЛЬНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК, СТАН ВНУТРІШНЬОУТРОБНОГО ПЛОДА ПРИ ЙОГО ГІПОКСІЇ (ДИСТРЕСІ) ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ

ГОРМОНАЛЬНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК, СТАН ВНУТРІШНЬОУТРОБНОГО ПЛОДА ПРИ ЙОГО ГІПОКСІЇ (ДИСТРЕСІ) ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ

Назва:
ГОРМОНАЛЬНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК, СТАН ВНУТРІШНЬОУТРОБНОГО ПЛОДА ПРИ ЙОГО ГІПОКСІЇ (ДИСТРЕСІ) ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,29 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Лупояд Костянтин Вікторович
УДК: 618.33-001.8-085.835.3:612.017/018
ГОРМОНАЛЬНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ
ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК, СТАН
ВНУТРІШНЬОУТРОБНОГО ПЛОДА ПРИ
ЙОГО ГІПОКСІЇ (ДИСТРЕСІ) ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ
14.01.01-акушерство і гінекологія

А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному медичному університеті МОЗ України
Наукові керівник:
- академік HAH України, доктор медичних наук, професор Грищенко Валентин Іванович, Харківський державний медичний університет, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1; Інститут проблем кріобіології та кріомедицини HAH України, м. Харків, директор.
Офіційні опоненти:
- доктор медичних наук, професор Танько Ольга Петрівна, Харківський державний медичний університет, професор кафедри акушерства та гінекології №2;
- доктор медичних наук, професор професор Воронін Корнелій
Валентинович, Дніпропетровська державна медична академія, професор кафедри акушерства та гінекології.
Провідна установа: Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, відділення патології вагітності та пологів, м. Київ.
Захист відбудеться “22” червня 2006 року о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.600.01 при Харківському державному медичному університеті МОЗ України (61022, м. Харків, пр. Леніна 4; т.707-73-27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного медичного університету.
Автореферат розісланий “22 травня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук, професор _______________Лазуренко В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За даними національної програми "Репродуктивне здоров'я 2001-2005", Україна перебуває у стані глибокої демографічної кризи, яка характеризується депопуляцією та постарінням населення, що змушує звернути увагу на фактори, що впливають на народжуваність, серед яких важливе місце займає проблема внутрішньоутробної гіпоксії плода.
У клінічній практиці внутрішньоутробна гіпоксія (дистрес) плода зустрічається у 4 - 6 % вагітностей, ускладнює перебіг вагітності при екстрагенітальній патології та призводить до акушерських ускладнень у 30 - 60 % випадків, що збільшує перинатальну захворюваність та смертність (М.В. Федорова, 1982; 1995; Г.М. Савєльєва, 2000).
До гіпоксії (дистресу) плода можуть привести патологічні зміни фето-плацентарного комплексу внаслідок руйнівної дії інфекційних факторів. Але використання антибактеріальних препаратів небезпечне для розвитку органів та систем плода, що обмежує можливість їх призначення.
Однією з ланок патогенезу гіпоксії (дистресу) плода є порушення структурно-функціонального стану клітинних мембран, які призводять до зниження інтенсивності функціонування ферментних систем і тим самим пригнічують обмінні процеси виробітку енергетичних субстратів. Сучасні медикаментозні методи терапії даних дефектів вимагають великих фінансових витрат і незавжди ефективні.
Сучасні дослідження доводять, що велике значення в розвитку гіпоксії плода мають дефекти в імунологічному статусі вагітної, які приводять до негативних змін у системі мікроциркуляції матково-плацентарного кровообігу. Ці зрушення потребують активного й масованого втручання з боку лікарів акушерів-гінекологів. Сучасні методи імунокорекції нормалізують цілісність судинного русла, укріплюють стінку судин, відновлюють мембрани клітин крові, зменшують її в'язкість, що приводить до зменшення тканинної гіпоксії, а також нормалізують життєво важливі фукції плода. Традиційні імунокоректори справляють значний негативний медикаментозний вплив на організм вагітної та тератогенний - на плода, до того ж економічно не виправдані.
У даний час значно розширився арсенал медикаментозних і немедикаментозних засобів лікування дистресу плода, спрямованих на поліпшення реології та метаболізму матково-плацентарного кровообігу. Але не завжди вдається одержати позитивний ефект, тому представляється перспективним у комплексному лікуванні внутрішньоутробної гіпоксії вживання медичного озону, який надає багатофакторну позитивну дію (В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ГОРМОНАЛЬНІ ТА ІМУНОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ У ЖІНОК, СТАН ВНУТРІШНЬОУТРОБНОГО ПЛОДА ПРИ ЙОГО ГІПОКСІЇ (ДИСТРЕСІ) ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок