Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНТИКРИЗОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ЦІЛЕЙ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

АНТИКРИЗОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ЦІЛЕЙ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
АНТИКРИЗОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ЦІЛЕЙ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,17 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ШАРИЙ В’ячеслав Іванович
УДК 32.354(477)
АНТИКРИЗОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
ЯК МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ЦІЛЕЙ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – | доктор політичних наук, професор
ТЕЛЕШУН Сергій Олександрович,
Національна академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри політичної аналітики та прогнозування.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор Юрчишин Василь Володимирович, Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, директор економічних програм;
кандидат соціологічних наук, доцент
Туленков Микола Васильович,
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, проректор з науково-методичної роботи.
Провідна установа – | Національний інститут стратегічних досліджень, відділ гуманітарної політики, м. Київ.
Захист відбудеться 24 жовтня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.02 у Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії дер-жавного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 22 вересня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Жабенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформація українського суспільства привела до зміни його базових соціальних інститутів (економічних, політичних, соціокультурних), соціальної структури, суспільної свідомості та моделей масової поведінки, які відображають найважливіші зміни у соціальних відносинах, у тому числі між владою і суспільством. У процесі суспільних трансформацій визначальною стає технологія державного антикризового управління, що здатна оптимізувати політичні й управлінські рішення щодо конструювання нової соціальної реальності.
Актуальність теми дослідження визначається об’єктивним характером системних змін в Україні, демократичною сутністю суспільних перетворень, що зумовлюють необхідність адміністративної реформи в державі. Водночас будь-які реформи державного управління приречені на невдачу, якщо не враховувати кризовий характер перехідної доби. Це потребує розробки антикризових технологій, спрямованих на усунення причин кризових явищ у системі державного управління і в суспільстві загалом з метою оптимізації взаємодії між суб’єктами державного управління, що демократизуються.
На жаль, у дослідженнях з державного управління мало уваги при-діляється антикризовим технологіям державного управління; не досить розробленими й обґрунтованими як у світовій, так і у вітчизняній практиці є механізми реалізації цілей державного управління в кризових умовах, методи й процедури діяльності органів державного управління як факторів підвищення його ефективності, що набуває особливої актуальності під час трансформації українського суспільства.
У зарубіжних і вітчизняних наукових працях антикризове управління розглядається винятково як макроекономічна проблема. Значну увагу в них приділено антикризовому управлінню підприємствами державної та приватної форм власності. У зв’язку з цим недостатньо дослідженими є соціальні, політичні, психологічні, комунікативні, організаційні та інші аспекти анти-кризового управління.
Зазначимо, що загалом про конфлікти, кризи й антикризові технології написано багато праць. Основою соціально-філософського підходу до розгляду всіх конфліктних явищ, у тому числі й до соціальної напруженості як невід’ємного елемента конфронтації та протиборств, є аналіз соціальних протиріч. У соціології з погляду структурно-функціонального підходу соціальну напруженість розглядали зарубіжні дослідники Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: АНТИКРИЗОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ЦІЛЕЙ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок