Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ШЛЯХОМ АДАПТАЦІЇ ВОДІЇВ ДО ЙОГО СКЛАДНИХ УМОВ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ШЛЯХОМ АДАПТАЦІЇ ВОДІЇВ ДО ЙОГО СКЛАДНИХ УМОВ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ШЛЯХОМ АДАПТАЦІЇ ВОДІЇВ ДО ЙОГО СКЛАДНИХ УМОВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,08 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОЖУХОВСЬКА Наталія Іванівна
УДК 656.13.052.8
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ШЛЯХОМ
АДАПТАЦІЇ ВОДІЇВ ДО ЙОГО СКЛАДНИХ УМОВ
05.22.01 – Транспортні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Поліщук Володимир Петрович,
Національний транспортний університет
Офіціні опоненти: доктор технічних наук,професор
Рудзинський Володимир Васильович,
ДержтрансНДІПроект,
заступник директора з науки
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Прокопенко Юрій Миколайович
Науково-дослідний центр з безпеки руху
МВС України, вчений секретар
Провідна установа: Харківський державний автомобільно-дорожний
технічний університет, кафедра “Транспортні системи”
Захист дисертації відбудеться “ 22 ” червня 2001 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.059.02 при Національному транспорт-ному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транс-портного університету (Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42).
Автореферат розіслано “ 19 ” травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Дзюба О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток автомобільної техніки та зростання кількості автомобілів потребують пильної уваги щодо удосконалення технології забезпечення безпеки руху водіями, які працюють в сфері транспортної системи. Надійність роботи водія, як складової частини системи “Водій-автомобіль-дорога-середовище” (ВАДС), пов’язана з відповідальністю за безпеку руху і залежить від його професійної підготовки, психофізіологічних особливостей, працездатності та стану здоров’я.
Існуючи програми, технічні засоби і науково-методичний аппарат, які використовуваються для підвищення професійності водіїв не відповідають в достатньому обсязі сучасним вимогам. Тому розробка оптимальної кількості контролюючих параметрів і визначення рівня готовності водія до формування оптимальних послідовностей дій в екстремальних ситуаціях є актуальною проблемою для транспортних систем.
Накопичений досвід розробки і експлуатації окремих типів систем підготовки водіїв є фундаментом для поєднання зусиль по створюванню комп’ютерної технології придбання навичок. Глибина цієї проблеми являє собою рішення сукупності проблем, значне місце серед яких посідають питання розробки та створення автоматизованих систем об’єктивного контролю (АСОК) ступеню професійності водіїв, на основі алгоритмічного удосконалення базової концепції процесу формування професійних якостей та набуття знань і досвіду.
Напрямок створення автоматизованих систем управління і контролю дій водіїв набуває широкомасштабний розвиток в країнах з розвиненою мережею транспортних систем. При цьому теорія побудови та концептуальні методологічні підходи до структурного проектування автоматизованих систем контролю і управління базуються на фундаментальних і прикладних дослідженнях, що надруковані в широкому спектрі періодичної літератури.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася згідно програми Кабінету Міністрів “Програма забезпечення безпеки дорожнього руху та екологічної безпеки транспортних засобів” (додаток 3, п.3) і планами Міністерства освіти і науки України за напрямком “Проблеми формування раціональних транспортних та логістичних систем і забезпечення ефективного функціонування їх складових”.
Мета дослідження полягає в розробці науково-методичних основ автоматизованого об’єктивного контролю людино-машинних комплексів в системі придбання знань та технологій підвищення професійної майстерності водіїв і адаптації до складних умов дорожнього руху в транспортних системах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ШЛЯХОМ АДАПТАЦІЇ ВОДІЇВ ДО ЙОГО СКЛАДНИХ УМОВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок