Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАДІЙНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ ПРИ ВПЛИВІ ОСОБЛИВОГО ВИДУ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ

НАДІЙНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ ПРИ ВПЛИВІ ОСОБЛИВОГО ВИДУ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ

Назва:
НАДІЙНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ ПРИ ВПЛИВІ ОСОБЛИВОГО ВИДУ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,68 KB
Завантажень:
280
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ
ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
ІМЕНІ В.М. ШИМАНОВСЬКОГО
ШИРШОВ Валерій Георгійович
УДК 629.7
НАДІЙНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ ПРИ ВПЛИВІ ОСОБЛИВОГО ВИДУ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Комп'ютерні технології будівництва” Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Верюжський Юрій Васильович,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри “Комп'ютерні
технології будівництва”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Перельмутер Анатолій Вікторович, Український інститут досліджень навколишнього середовища і ресурсів, головний науковий співробітник, м. Київ;
кандидат технічних наук
Мар’єнков Микола Григорович,
Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, завідувач лабораторії динамічних випробувань будівельних конструкцій, м. Київ.
Провідна установа: Донбаська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться 10 червня 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.857.01 у Відкритому акціонерному товаристві Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського за адресою: 02660, МСП-660, м. Київ, просп. Визволителів, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Відкритого акціонерного товариства Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського за адресою: 02660, МСП-660, м. Київ, просп. Визволителів,1.
Автореферат розісланий 06.5.2004 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради К 26.857.01,
д.т.н., професор О.І. Оглобля


Актуальність теми. Забезпечення надійності і безпеки функціонування будівель і споруд особливої соціальної й економічної значимості, що відносяться до класу відповідальних об'єктів, реалізується не тільки для нормальних умов експлуатації, але і при надзвичайних ситуаціях і впливах особливих видів динамічних навантажень.
Одним з найнебезпечніших видів динамічного впливу є падіння повітряного судна. Головною особливістю даного виду навантаження є велика інтенсивність, комплексний характер впливу, рідкий і випадковий характер її прояву.
Необхідність врахування наслідків падіння повітряного судна ґрунтується в результаті аналізу повітряної обстановки в районі розташування відповідального об'єкта або оцінки імовірності падіння повітряного судна.
При врахуванні падіння повітряного судна Аналіз повітряної обстановки в районі розташування відповідального об'єкта або оцінка імовірності падіння є підставою для врахування можливих аварійних факторів, що можуть бути наслідками катастрофи повітряного судна. до розгляду приймаються консервативні умови: максимальні динамічні характеристики – швидкість і маса повітряного судна, найбільш небезпечний кут падіння.
Існуюча щільна мережа повітряних трас і коридорів динамічно розвивається і залишає усе менше вільного простору на землі для зведення будівель і споруд таким чином, щоб виключити негативний вплив і забезпечити конструкційну й екологічну безпеку об'єкта від падіння повітряного судна. З іншого боку, “безпечні” ще якийсь час тому авіалінії на сучасному етапі цілком можуть вважатися джерелами потенційної загрози, особливо з урахуванням постійного росту розрахункових динамічних характеристик повітряних суден. Крім того, є цілком імовірним поява ситуації, коли повітряній рух у районі розташування відповідального об'єкту стає дійсно необхідним.
Випадковий характер падіння і динамічних параметрів повітряного судна припускає проведення науково-технічних досліджень з використанням сучасних наукових методів - сукупності методик, що служать для визначення потенційно можливих сценаріїв аварій (катастроф) і оцінки імовірності і наслідків реалізації цих сценаріїв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: НАДІЙНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ ПРИ ВПЛИВІ ОСОБЛИВОГО ВИДУ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок