Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ У ФЕДЕРАТИВНІЙ РЕСПУБЛІЦІ НІМЕЧЧИНА (1990-2006 рр.)

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ У ФЕДЕРАТИВНІЙ РЕСПУБЛІЦІ НІМЕЧЧИНА (1990-2006 рр.)

Назва:
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ У ФЕДЕРАТИВНІЙ РЕСПУБЛІЦІ НІМЕЧЧИНА (1990-2006 рр.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,29 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
РУДЮК Володимир Вікторович
УДК 004.01(430)”1990/2006”
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ
У ФЕДЕРАТИВНІЙ РЕСПУБЛІЦІ НІМЕЧЧИНА
(1990-2006 рр.)
27.00.02 – «Документознавство, архівознавство»
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури і туризму України, м. Київ
Науковий керівник: доктор історичних наук, професор
Слободяник Михайло Семенович,
Державна академія керівних кадрів культури і мистецтв, директор Інституту державного управління та інформаційної діяльності
Офіційні опоненти: доктор історичних наук
Папакін Георгій Володимирович,
Український інститут національної пам’яті,
начальник відділу формування політики
національної пам’яті
кандидат історичних наук,
старший науковий співробітник
Яценко Олег Миколайович,
Національна бібліотека України
імені В.І.Вернадського НАН України
Захист відбудеться « 3 » липня 2008 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.849.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук у Державній академії керівних кадрів культури і мистецтв за адресою: 01015, м. Київ, вул. Січневого повстання, 21, корп. 15, ауд. 1.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Автореферат розісланий 02.06.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат історичних наук О.Б.Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДОСЛІДЖЕННЯ
Актуальність теми. Євроінтеграційні тенденції в Україні зумовлюють потребу всебічного вивчення історичного досвіду входження інших країн Європи до співтовариства. Інтеграція у нове гетерогенне середовище передбачає, зокрема, розширення комунікаційного потенціалу. На етапі розвитку нової формації людського суспільства – інформаційного – основним рушієм комунікації виступають інформаційні технології (ІТ), що передбачають створення комп’ютерних мереж і мережних програмних засобів, однією з функцій котрих є підтримка електронного документообігу (ЕДО). Об’єднання програмних засобів документообігу, представлених у значній кількості класів і наділених різними функціями, у документаційні системи, розподілені за територіальною, адміністративною, галузевою та іншими ознаками, наводить на необхідність розробки і впровадження спеціальних механізмів керування такими системами в усіх країнах, де в суспільних відносинах використо-вуються сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Вивчення зазначених механізмів у динаміці можливе у рамках історико-документознавчого дослідження, на даний час не здійсненого на теренах України.
На рубежі ХХ – ХХІ століть у сфері інформації і документації в країнах Європейського Союзу набули поширення засоби керування електронною документацією (КЕД), тобто життєвим циклом службових документів в електронній формі та всіма операціями з ними. У процесі широкого впровадження цих засобів виникла потреба у взаємодії між структурами, котрі надавали організаційну, правову, науково-методичну, техніко-технологічну, інформаційну, кадрову підтримку. Взаємодія у рамках КЕД набула ознак системи: штучної (виникнення підпорядковане специфічній меті), самостійної (має власні форми і методи), складної (складається з різнорідних елементів), імовірнісної (характер поведінки зумовлюються дією політичних, економічних, наукових, правових, культурних, демографічних та інших чинників). При цьому умови виникнення, принципи формування і процес розвитку системи КЕД, зумовленість її поведінки і засади функціонування не було піддано документознавчому аналізу.
Найбільш виразні ознаки і результати діяльності системи КЕД спосте-рігаються у Федеративній Республіці Німеччина (ФРН). Так, сформовано загальнодержавну мережу інституцій, що спеціалізуються на різних формах забезпечення КЕД; сформульовано специфічну мету діяльності (розвиток інформаційного суспільства); розроблено власні форми і методи просування продуктів і послуг КЕД на ринках; характер задач і взаємодії між елементами системи відповідають умовам середовища, у котрому діє система.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ У ФЕДЕРАТИВНІЙ РЕСПУБЛІЦІ НІМЕЧЧИНА (1990-2006 рр.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок