Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Математичні методи в управлінні ЗАПАСАМИ складських та гуртових ПІДПРИЄМСТВ

Математичні методи в управлінні ЗАПАСАМИ складських та гуртових ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
Математичні методи в управлінні ЗАПАСАМИ складських та гуртових ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,17 KB
Завантажень:
154
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ університет ІМЕНІ іВАНА ФРАНКА
Лагоцький
Тарас Ярославович
УДК 519.874:339.33(477)
Математичні методи в управлінні ЗАПАСАМИ складських та гуртових ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.03.02 – економіко-математичне моделювання
а в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Львівсь-кого національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник _ | кандидат технічних наук, доцент
Здрок Валентин Володимирович,
Львівський національний університет імені Івана Франка, доцент кафедри економічної кібернетики.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Єлейко Василь Іванович,
Львівська комерційна академія, завідувач кафедри економетрії та статистики;
кандидат економічних наук, доцент
Фещур Роман Васильович,
Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.
Провідна установа – |
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики.
Захист відбудеться 14 березня 2006 р. о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .051.01 у Львівському на-ціо-наль-ному університеті імені Івана Франка за адресою: 79000, м. Львів, пр. Свободи 18, ауд. 115.
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського на-ціо-нального університету імені Івана Франка за адресою: 79000, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 9 лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _________________ Панчишин С. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової трансформації економіки України нові можливості для свого розвитку отримала така важлива галузь підприємницької діяльності, як торгівля. У торговельній сфері вагому роль відіграє гуртова торгівля, що надає послуги виробникам товарів та роздрібним торгівцям, виступаючи посередником між ними. При контакті з виробниками продукції гуртові посередники виступають як представники попиту, а пропонуючи продукцію покупцям, вони діють від особи виробників і репрезентують пропозицію товарів. У результаті їх діяльності товар наближується до споживача, але ще не потрапляє в сферу кінцевого споживання. Гуртова торгівля є суттєвим чинником формування системи економічних зв’язків між районами країни, галузями виробництва, виробниками товарів та роздрібною торгівлею.
Проблема підвищення ефективності діяльності торгових підприємств перебуває у полі зору вітчизняних та зарубіжних дослідників, зокрема, важливі її аспекти проаналізовано у працях І. Бланка, С. Виноградової, Т. Данько, Ш. Опельбаума, Ф. Панкратова, М. Дар-біняна, А. Марголіна, Ю. Гризанова та інших.
В умовах становлення ринкової економіки в Україні особливо актуальними є питання використання економіко-математичних методів в управлінні роботою гуртових та складських підприємств. Одним із основних інструментів підвищення ефективності функціонування цих підприємств є оптимальне управління запасами.
Різні аспекти економіко-математичного моделювання управління системою запасів досліджено у працях вітчизняних та зарубіжних учених, а саме: математичне моделювання управління запасами підприємств висвітлено в працях: Дж. Букана, П. Зерматі, Е. Кенігсберга, Н. Костіної, В. Лотоцького, Ю. Рижикова, В. Сит-ни-ка, Н. Фасоляка, Ю. Хазановича, Дж. Хедлі, Т. Уайтіна; організаційні та методологічні проблеми проектування систем управління запасами підприємств досліджували П. Дракер, М. Залманова, Р. Зерматі, Р. Ліндерс.
Вивчення та аналіз опублікованих з цієї проблеми праць дозволили зробити висновок про те, що питання застосування економіко-математичного моделювання для вирішення цілого кола задач управління запасами на торгових підприємствах недостатньо розроблені, як у науковому, так і в практичному аспектах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Математичні методи в управлінні ЗАПАСАМИ складських та гуртових ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок