Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЮВАННЯ МЕТОДІВ СТИМУЛЮВАННЯ, РОЗРОБКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

УДОСКОНАЛЮВАННЯ МЕТОДІВ СТИМУЛЮВАННЯ, РОЗРОБКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

Назва:
УДОСКОНАЛЮВАННЯ МЕТОДІВ СТИМУЛЮВАННЯ, РОЗРОБКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,32 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Мигас Ірина Михайлівна
УДК 338.45.01 : 621.31
УДОСКОНАЛЮВАННЯ МЕТОДІВ СТИМУЛЮВАННЯ, РОЗРОБКИ І
ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА
ПІДПРИЄМСТВАХ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства й організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Запорізькій державній інженерній академії
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Семенов Григорій Антонович
Запорізька державна інженерна академія,
завідувач кафедри економіки та організації виробництва
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Долгоруков Юрій Олександрович
Дніпропетровський державний фінансово-економічний інститут, професор кафедри економічного аналізу та обліку
кандидат економічних наук,
Інякін Віктор Миколайович
Інститут економіки промисловості НАН України
старший науковий співробітник відділу проблем управління виробництвом
Провідна установа – Донецька державна академія управління,
Міністерства освіти і науки України, кафедра загального та адміністративного менеджменту,
м. Донецьк
Захист відбудеться 10.10.2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.084.04 у Національній металургійній академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної металургійної академії України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
Автореферат розісланий 07.06.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ____________________ Ігнашкіна Т.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На сучасному етапі розвитку економіки України гостро стає проблема раціонального використання матеріальних (особливо паливно-енергетичних) ресурсів. У зв'язку з цим важливе значення набувають питання стимулювання, а також розробки та впровадження системи енергозбереження на кожному промисловому підприємстві. Необхідно не тільки правильно вибрати оптимальну модель господарювання, але і з мінімальними витратами, використовуючи наявний технічний і технологічний потенціал, досліджувати шляхи поетапного її застосування.
Питаннями раціонального використання матеріальних ресурсів займалися вчені: О.І.Амоша, В.В.Браілов, В.М.Бродянський, Б.М.Волков, Н.К.Громов, С.П.Денисюк, Ю.О.Долгоруков, Н.Т.Єфімов, Ю.С.Железко, М.П.Ковалко, Ю.Г.Лекомцев, Л.Л.Пасечнік, Е.А.Полікарпов, А.В.Праховник, Н.Д.Прокопенко, С.Я.Салига, Г.А.Семенов, Ю.А.Сосновський, В.С.Степанов, М.В.Рапцун, В.Ю.Тонкаль, А.К.Шидловський, М.Г.Чумаченко та інші. Особливо велика увага до проблеми підвищення ефективного використання енергоресурсів на промислових підприємствах і в державі в цілому приділяється з боку уряду України.
Не зважаючи на високий рівень професіоналізму названих авторів, все ще існує досить широкий комплекс проблем для дослідження аспектів раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів на промисловому підприємстві.
Актуальність теми визначається об'єктивною необхідністю подолання кризових явищ в енергетичному секторі. В існуючих методичних розробках і рекомендаціях по плануванню стимулювання раціонального використання матеріальних ресурсів, а також впровадженню систем енергозбереження на підприємствах, досліджені не всі проблеми вибору та організації оптимальної моделі економії ресурсів на промисловому підприємстві в умовах ринку. Немає розробок по створенню оптимального механізму стимулювання енергозбереження з боку компаній, які постачають енергоносії. В умовах жорсткої енергетичної кризи і надання програмі з енергозбереження державного статусу виникає необхідність удосконалювання існуючих та розробці нових підходів і прийомів досягнення економії енергетичних ресурсів на промисловому підприємстві з урахуванням наявного потенціалу, використання яких дозволить знизити енергоємність продукції і забезпечити стабільне функціонування енергетичної системи регіонів і держави в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЮВАННЯ МЕТОДІВ СТИМУЛЮВАННЯ, РОЗРОБКИ І ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок