Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Комплексне оцінювання рівня інвестиційної привабливості залізниць України

Комплексне оцінювання рівня інвестиційної привабливості залізниць України

Назва:
Комплексне оцінювання рівня інвестиційної привабливості залізниць України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,48 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Лоза Світлана Петрівна
УДК: 330.322:338.47
Комплексне оцінювання рівня
інвестиційної привабливості залізниць України
08.00.03 – економіка та управління національним господарством

АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту, Міністерство транспорту та зв’язку України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Дикань Володимир Леонідович,
Українська державна академія залізничного
транспорту, завідувач кафедри економіки, організації і управління підприємством.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пасічник Володимир Іларіонович,
Київський університет економіки
і технологій транспорту, професор кафедри
економіки підприємств транспорту;
кандидат економічних наук, доцент
Гнений Олег Миколайович,
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна,
доцент кафедри економіки та менеджменту.
Захист відбудеться "_18_" _жовтня_ 2007 р. о _1400_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.05 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. .501.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. .209.
Автореферат розісланий "_17_"  _вересня_ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.В. Чорнобровка


загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Залізницям України для сталого та ефективного функціонування необхідно постійно оновлювати інфраструктуру, рухомий склад, основні виробничі фонди, спеціальну техніку, машини та обладнання, створювати і розширювати виробничі потужності. Однією з головних проблем, яку на сьогодні необхідно вирішувати на залізничному транспорті, є проблема пошуку джерел формування інвестиційних ресурсів.
Можливості залучення інвестицій і перспективи розвитку залізниць України значною мірою обумовлені рівнем їхньої інвестиційної привабливості, аналіз і формування якої повинні стати одним з основних елементів стратегії розвитку залізничного транспорту. У сучасних умовах функціонування залізниць важливого значення набуває розробка методичних підходів до оцінювання інвестиційної привабливості залізниць, залізничного транспорту в межах транспортно-дорожнього комплексу і економіки країни в цілому.
Питанням формування та оцінювання інвестиційного клімату, інвестиційної привабливості реґіонів, галузей економіки та окремих підприємств, а також активізації інвестиційної діяльності присвятили свої праці вітчизняні та зарубіжні вчені: А. Асаул, Л. Бакаєв, І. Бланк, А. Гальчинський, С. Гуткевич, М. Денисенко, С. Захарін, О. Іванілов, С. Льовочкін, Л. Мармуль, А. Музиченко, О. Пересада, В. Савчук, С. Супрун, В. Царьов, С. Юхимчук. Проблеми інвестиційної діяльності на залізничному транспорті та основні напрямки її удосконалення досліджували О. Бєлова, Б. Волков, О. Гнений, В. Дикань, В. Ільчук, Г. Крафт, Ю. Кулаєв, Є. Махлін, Д. Мачерет, В. Пасічник, Є. Сич, Л. Українська, Ю. Цвєтов та інші.
Однак, у вищезгаданих працях оцінюванню рівня інвестиційної привабливості залізничного транспорту, який має певні галузеві особливості, приділяється недостатня увага. Залишається невирішеною проблема розробки методичних підходів до комплексного оцінювання рівня інвестиційної привабливості залізниць України. Актуальність даної проблеми та недостатній рівень її вивчення зумовили вибір теми, формування мети і завдань дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є ініціативною і одночасно складовою частиною досліджень, виконаних відповідно до Концепції реформування транспортного сектору України, Концепції Державної програми реформування залізничного транспорту, а також до Програми розвитку національної мережі міжнародних транспортних коридорів в Україні на 2006-2010 роки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Комплексне оцінювання рівня інвестиційної привабливості залізниць України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок