Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ: ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА

ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ: ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА

Назва:
ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ: ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,85 KB
Завантажень:
271
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОСТАП’ЮК Наталія Анатоліївна
УДК: 657.92
ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ: ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Бутинець Франц Францович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і контролю
Офіційні опоненти:  доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Білуха Микола Тимофійович,
Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри фінансового аналізу і контролю
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Жук Валерій Миколайович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
завідувач відділу методології обліку та аудиту
Провідна установа – Київський національний економічний університет
ім. Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України,
кафедра бухгалтерського обліку, м. Київ
Захист відбудеться “_21_” вересня_ 2006 р. о 14.00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .004.01 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 13, навчальний корпус , к. 
Автореферат розісланий “17”_серпня_2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Балановська Т.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розвиток правової демократичної держави вимагає злагодженої дії усіх її інститутів. Серед них провідну роль відіграють правоохоронні органи та суд, які покликані забезпечити справедливе вирішення спорів між членами суспільства і захист їх інтересів від злочинних дій. Успішність розв’язання спорів і розслідування правопорушень у сфері економіки залежить від правильного трактування даних бухгалтерського обліку, які часто виступають єдиним джерелом доказів у порушеній правоохоронними органами або судом справі. Це обумовлено тим, що саме бухгалтерський облік забезпечує послідовне, постійне та повне відображення всіх господарських операцій, надаючи таким чином достовірну інформацію про економічні відносини суб’єкта господарювання.
Однак на сучасному етапі облікова інформація не отримує належного пояснення у процесі слідства, що знижує його ефективність. Відповідно, необхідними є наукові дослідження, спрямовані на підвищення якісного рівня використання знань з бухгалтерського обліку, аналізу та контролю для потреб правосуддя.
Основною гіпотезою дослідження за обраною темою є припущення, що інформація бухгалтерського обліку та результати господарського контролю не в повному обсязі враховуються для розв’язання спорів і розкриття порушень у сфері економіки. Причиною такого стану є недостатньо високий професійний рівень осіб, які залучаються до процесу слідства для надання допомоги у використанні облікової інформації та результатів господарського контролю, а також відсутність науково-обґрунтованої методики їх дослідження.
З метою пояснення доказів, що містять облікові дані, правоохоронні органи або суд запрошують фахівців з бухгалтерського обліку. Однією з найбільш поширених форм використання їх знань є призначення бухгалтерської експертизи. Вивченням проблем застосування в ході її проведення даних бухгалтерського обліку для підвищення ефективності правоохоронної діяльності, вивчення ролі облікової інформації в системі доказів, повноважень експерта-бухгалтера, методики експертного дослідження займалися вчені юридичного та економічного напрямів дослідження. Серед вітчизняних М.Т. Білуха, Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ: ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок