Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРИСЛИВИХ ЗЛОЧИНІВ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (за матеріалами УМВСУ на Львівській залізниці)

КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРИСЛИВИХ ЗЛОЧИНІВ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (за матеріалами УМВСУ на Львівській залізниці) / сторінка 2

Назва:
КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРИСЛИВИХ ЗЛОЧИНІВ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (за матеріалами УМВСУ на Львівській залізниці)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,25 KB
Завантажень:
63
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження проведене відповідно до Закону України від 07.02.02 р. “Про Комплексну програму утвердження України як транзитної держави у 2002-2010 роках”; “Програми боротьби з правопорушеннями на транспорті на 2004-2006 роки”, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.03 р. № 2029; “Концепції Комплексної програми профілактики правопорушень на 2006-2008 роки”, схваленої розпорядженням Кабінету України. Тема дослідження відповідає тематиці фундаментальних та прикладних досліджень навчальних закладів та науково-дослідних установ МВС України на період 1995-2005 рр. (п. 2.4.9 Рішення Колегії МВС України від 28 лютого 1995 р. № 4км/2 та п. 1.1.2 Наказу МВС України від 3 вересня 2002 р. № 653). Тема дисертації схвалена на засіданні Вченої ради Національної академії внутрішніх справ України. Проведення даного дослідження включене до планів науково-дослідних робіт Київського національного університету внутрішніх справ і кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права.
Мета і завдання дослідження. Мета дослідження полягає в тому, щоб визначити специфіку корисливих злочинів на залізничному транспорті та розробити рекомендації щодо вдосконалення сучасної практики їх попередження.
Для досягнення мети були поставлені та вирішувались наступні завдання:–
з’ясувати вплив діяльності залізничного транспорту на суспільні відносини;–
провести комплексний аналіз понятійного апарату та термінології щодо корисливих злочинів на залізничному транспорті;–
встановити їх негативні соціальні наслідки;–
здійснити кримінологічну характеристику корисливих злочинів на залізничному транспорті й осіб, які їх вчинили;–
розробити кримінологічну класифікацію корисливих злочинів на залізничному транспорті, яка буде задовольняти потреби практики їх попередження;–
виявити й систематизувати детермінанти корисливих злочинів на залізничному транспорті;–
дослідити історичний досвід, оцінити сучасну практику попередження корисливих злочинів на залізничному транспорті та сформулювати рекомендації щодо її вдосконалення;–
визначити напрями та заходи спеціально-кримінологічного попередження корисливих злочинів на залізничному транспорті.
Об’єктом дослідження є суспільні відносини, які виникають у зв’язку із вчиненням корисливих злочинів на залізничному транспорті.
Предмет дослідження становить поняття та кримінологічна характеристика корисливих злочинів на залізничному транспорті й осіб, які їх вчинили, а також кримінологічні проблеми, пов’язані з попередженням корисливих злочинів у специфічних умовах діяльності залізничного транспорту.
Методи дослідження. Методологія дослідження базується на використанні діалектико-матеріалістичного вчення. В роботі використовувались як загальнонаукові, так і конкретно-соціологічні методи пізнання й, зокрема: порівняльний – дозволив виявити специфіку корисливих злочинів на залізничному транспорті, з’ясувати найбільш характерні ознаки для осіб, які вчинили різні види корисливих злочинів на залізничному транспорті (підрозділи 1.2, 2.1, 2.2); історичний – дозволив дослідити проблему корисливих злочинів на залізничному транспорті в її історичному розвитку, провести ретроспективний аналіз кримінального законодавства України (підрозділи 1.1, 1.2, 1.3); системно-структурний – дозволив розглянути корисливі злочини на залізничному транспорті у їх взаємозв’язку, а також сприяв розробці класифікації та комплексу заходів попередження корисливих злочинів на залізничному транспорті (підрозділи 2.1, 3.1, 3.2); статистичний – використовувався для надання цифрової характеристики корисливим злочинам й особам, які їх вчинили на залізничному транспорті (підрозділи 2.1, 2.2); вивчення документів, опитування та спостереження – дозволив з’ясувати галузеві детермінанти корисливих злочинів, виявити недоліки в діяльності ОВСТ щодо попередження корисливих злочинів на залізничному транспорті та намітити шляхи щодо її вдосконалення (підрозділи 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: КРИМІНОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ КОРИСЛИВИХ ЗЛОЧИНІВ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ (за матеріалами УМВСУ на Львівській залізниці)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок