Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Оцінка пропускної здатності двосмугових автомобільних доріг з урахуванням закономірностей поведінки водія

Оцінка пропускної здатності двосмугових автомобільних доріг з урахуванням закономірностей поведінки водія

Назва:
Оцінка пропускної здатності двосмугових автомобільних доріг з урахуванням закономірностей поведінки водія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,73 KB
Завантажень:
329
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний транспортний університет
Коваленко Людмила Олександрівна
УДК 625.7/.8 + 65.015.11
Оцінка пропускної здатності
двосмугових автомобільних доріг з урахуванням
закономірностей поведінки водія
05.22.11 – Автомобільні шляхи та аеродроми
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Гаврилов Едуард Васильович,
Харківська державна академія міського господарства, професор кафедри транспортних систем та логістики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, с.н.с., Павлюк Дмитро Олександрович, Національний транспортний університет, професор кафедри “Аеропорти”;
кандидат технічних наук, Гончаренко Федір Петрович, Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства, начальник відділу техніко – економічних та екологічних обґрунтувань.
Провідна установа: Національний авіаційний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра реконструкції аеропортів та автошляхів.
Захист відбудеться “ 21 ” травня 2004 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету: 01103, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розіслано “_17_” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент Дзюба О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Найважливішою задачею соціально-економічного розвитку України є удосконалення транспортного комплексу країни. Це потребує розвитку всієї дорожньої мережі і міжнародних транспортних коридорів України. Сучасні економічні умови характеризуються дефіцитом матеріально-технічних ресурсів як у цілому по країні, так і в дорожній галузі зокрема. Це збільшує диспропорцію між прискореним розвитком автомобілізації і ростом довжини мережі доріг, темпами їхнього відновлення. У таких умовах величезного значення набуває вирішення проблеми ефективності капіталовкладень у будівництво, експлуатацію автомобільних доріг та організацію пасажиро– і вантажоперевезень.
Актуальність теми. Одним із шляхів вирішення даної проблеми є наукове обґрунтування пропускної здатності смуги руху і дороги в цілому.
Правильне прогнозування пропускної здатності та порівняння її з існуючою (чи очікуваною) інтенсивністю руху є важливою умовою призначення необхідної кількості смуг руху, а також раціонального використання капіталовкладень.
Існуючі методи оцінки пропускної здатності доріг практично не враховують ролі водія у формуванні режимів руху автомобілів, впливу інформаційного завантаження водія, його психічних і психофізіологічних можливостей.
Разом з тим, саме від водіїв, їхніх можливостей залежать швидкості руху, дистанції між автомобілями в транспортному потоці та організація руху. Ці характеристики руху є визначальними в оцінках пропускної здатності. Тому розробка методу оцінки пропускної здатності доріг з урахуванням закономірностей поведінки водіїв і організації руху є надзвичайно актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано на кафедрі вишукувань та проектування доріг Харківського національного автомобільно–дорожнього університету в межах координаційного плану Міністерства освіти і науки України за проблемою “Моделювання складних соціально–економічних, екологічних і технічних систем на основі перспективних інформаційних технологій”, затвердженого наказом №37 від 13.02.1997 р.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка методу оцінки пропускної здатності двосмугових автомобільних доріг з урахуванням закономірностей поведінки водія і організації дорожнього руху.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Оцінка пропускної здатності двосмугових автомобільних доріг з урахуванням закономірностей поведінки водія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок